Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady ogólne do The Sims Średniowiecze | Ambicje poradnik The Sims: Średniowiecze

Porady ogólne

Ambicje to nadrzędne kampanie w The Sims Średniowiecze, w których wypełniamy najróżniejsze zadania - Porady ogólne do The Sims Średniowiecze | Ambicje - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Ambicje to nadrzędne kampanie w The Sims Średniowiecze, w których wypełniamy najróżniejsze zadania. W każdej z nich otrzymujemy pewną pulę punktów misji. Misje to składowe części ambicji, stawiające przed nami ciekawe wyzwania rozgrywające się w obrębie jednego królestwa.

W sumie twórcy przygotowali 12 scenariuszy - żeby odblokować kolejne musimy spełnić określone warunki. Przykładowo w "Nowych początkach" stawiamy budynki - jeśli zbudujemy ich odpowiednio dużo to odblokujemy powiązane ambicje "Imperialna Dominacja" oraz "Tylko dla zuchwałych".

Zanim przystąpimy do kolejnej ambicji warto sprawdzić, co trzeba zrobić, aby odblokować powiązane z nią scenariusze. W poniższych podrozdziałach znajdziecie czytelne porady odnośnie tego, jak zaliczyć daną ambicję na maksimum i tym samym odblokować kolejne warianty zabawy.

Aby ukończyć daną ambicję musimy wykorzystać wszystkie Punkty Misji dostępne w jej ramach. Jeśli zostanie nam 1 lub 2 punkty to będziemy mogli wydać je na dowolną z dostępnych misji.

Same zadania są bardzo często dobierane losowo - wiele z nich jest jednak powiązanych z konkretnymi wydarzeniami. Jeśli przykładowo nawiążemy stosunki z nowym państwem, to pojawi się misja, w której będziemy mogli przejąć nad nim kontrolę.

Warto zaznaczyć, że w każdej kolejnej ambicji tworzymy królestwo od podstaw - Porady ogólne do The Sims Średniowiecze | Ambicje - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Warto zaznaczyć, że w każdej kolejnej ambicji tworzymy królestwo od podstaw. Nasi bohaterowie stworzeni wcześniej (w poprzednich ambicjach) będą dostępni tylko w podstawowych, nierozwiniętych wersjach. Wyjątkiem jest od tej reguły jest podjęcie misji "Nowy wspaniały świat", która powinna być dostępna po ukończeniu danej ambicji. Za pośrednictwem tego zadania będziemy mogli uczynić z jednego bohatera króla w kolejnym scenariuszu.

Aby odblokować ambicje "Prawdziwe Legendy!", "Efektywny Ekspansjonista" oraz "Najlepszy Władca" musimy wypełnić zadania z dwóch sąsiadujących z nimi scenariuszy.

Pierwszą i najważniejszą poradą w zaliczaniu celów ambicji jest jak najszybsze przyłączenie do naszego Królestwa państwa Przygodzin - aby to zrobić nawiązujemy kontakty z krajem ("zawiąż sojusz" na Mapie Terytorium), a później wykonujemy misję Turniej Honoru. Posiadanie tego państwa powoduje, że koszt misji za 3-4 punkty spadnie o 1. W ten sposób będziemy mogli wykonać ich nieco więcej w danej ambicji.