Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 16 maja 2020, 11:30

autor: Hed

Gry spoza kosza – 10 tytułów, które poleca Hed z TVGRY

Zastanawialiście się kiedyś, w jakie gry gra Hed, kiedy nie nagrywa akurat filmu do serii Gry z kosza? Jeśli tak, to mamy odpowiedź.

Demon’s Souls

Dzisiaj, kiedy słyszę motyw przewodni Demon’s Souls, te prymitywne bębny, przechodzą mnie ciarki, bo przypominam sobie jedno z najbardziej magicznych doświadczeń związanych z grami. Moja pierwsza przygoda z Demon’s Souls, i później z Dark Souls, zaczęła się w dość typowy sposób. Najpierw przeczytałem recenzję Eurogamera, później obejrzałem wideo o najlepszych grach roku bodajże GameSpota. Tajemnicze, mroczne, inteligentnie zaprojektowane i trudne RPG stworzone przez Japończyków, ale osadzone w tradycji europejskiej – to brzmiało jak coś, na co czekasz, chociaż nie miałeś o tym pojęcia. Okazało się, że w redakcji GRYOnline.pl pojawiło się zapotrzebowanie na recenzję tego niespodziewanego hitu, więc szybko gra trafiła do mnie. Co było później? Zaczęła się tragiczna pogoń za duszami.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

TWOIM ZDANIEM

To jakim kontrolerem przejdziesz Soulsy?

45,2%
Klasycznie - padem
36,8%
Ekstremalnie - myszką i klawiaturą
9,7%
Oryginalnie - mikrofonem
8,4%
Nieortodoksyjnie - gitarą do Guitar Hero
Zobacz inne ankiety
Monster Hunter: World

Monster Hunter: World

Pathologic 2

Pathologic 2

Demon's Souls

Demon's Souls

Thief: Deadly Shadows

Thief: Deadly Shadows

Bayonetta

Bayonetta

The Last Guardian

The Last Guardian

10 dziwnych faktów o TVGRY.pl, o których nie mieliście pojęcia
10 dziwnych faktów o TVGRY.pl, o których nie mieliście pojęcia

Nasz youtubowy kanał ma już ponad milion subskrypcji, a jego prowadzących ludzie rozpoznają na ulicy. Dlatego to idealny moment, żeby wyciągnąć na wierzch ich brudne sekrety, wstydliwe wpadki i długo chowane tajemnice.

GRYOnline.pl ma już 18 lat – oto nasza historia
GRYOnline.pl ma już 18 lat – oto nasza historia

Osiemnaście lat minęło i oto jesteśmy pełnoletni. Podsumowujemy, ujawniamy i demaskujemy! Jak powstało GRY-OnLine, na czym polegało dziennikarstwo growe po roku 2000 i dlaczego przetrwali nieliczni? O tamtym minionym świecie opowiedzą Wam nasi goście.