Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 sierpnia 2018, 11:55

autor: AlexB

Nadchodzi darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online

Z okazji nadchodzącego konwentu QuakeCon 2018, od 9 do 15 sierpnia będzie można grać w The Elder Scrolls Online na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One zupełnie za darmo. Na wszystkich platformach trwa również promocja na tytuł i dodatki do niego.

Choć na zapowiedziane podczas tegorocznych targów E3 The Elder Scrolls VI przyjdzie nam poczekać jeszcze sporo czasu, fani popularnego cyklu RPG-ów akcji od firmy Bethesda (nie mający przy okazji uczulenia na zabawę sieciową) mają co robić. Nie chodzi jednak o kolejne przejście Skyrima, tym razem w wersji na lodówki, lecz o The Elder Scrolls Online. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem tego tytułu, ale najpierw chcecie sami przekonać się o jego jakości, teraz nadarzy się ku temu doskonała okazja. Z okazji zbliżającego się konwentu QuakeCon 2018 rozpocznie się specjalne wydarzenie, podczas którego The Elder Scrolls Online zostanie udostępnione do przetestowania bez żadnych opłat. Darmowy tydzień z grą wystartuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One jutro (tj. 9 sierpnia) o godzinie 16:00 czasu polskiego, a zakończy 15 sierpnia, również o 16:00 czasu polskiego.

Warto zaznaczyć, że aby móc bawić się w The Elder Scrolls Online podczas darmowego tygodnia na platformie firmy Sony, NIE JEST wymagany aktywny abonament PlayStation Plus.

Czas przygotować plany na najbliższy tydzień. - Nadchodzi darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2018-08-08
Czas przygotować plany na najbliższy tydzień.

Podczas wydarzenia będzie można bez większych ograniczeń sprawdzić i zwiedzić większość tego, co ma do zaoferowania The Elder Scrolls Online. Po raz pierwszy w trakcie darmowego okresu testowego udostępniona zostanie wyspa Vvardenfell, dodana w rozszerzeniu Morrowind. Co istotne, osoby posiadające podstawową wersję tytułu, które nie miały jeszcze okazji do zakupu DLC, również będą mogły całkowicie bezpłatnie sprawdzić, co ma on do zaoferowania.

Wierzchowce już nie mogą się doczekać darmowej zabawy w TESO. - Nadchodzi darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2018-08-08
Wierzchowce już nie mogą się doczekać darmowej zabawy w TESO.

Jeśli podczas darmowego tygodnia The Elder Scrolls Online przypadnie Wam do gustu, będziecie mogli zakupić tytuł po obniżonych cenach. Poniżej znajdziecie oferty edycji standardowej (zawierającej podstawową grę i dodatek Morrowind) z poszczególnych sklepów.

  1. ESO Store – 39,95 zł (oferta ważna do 20 sierpnia)
  2. Steam – 39,95 zł (oferta ważna do 14 sierpnia)
  3. PlayStation Store – 54,00 zł (oferta ważna do 23 sierpnia)
  4. Xbox Store – 40,00 zł (oferta ważna do 14 sierpnia)

Warto pamiętać, że postępy poczynione podczas darmowego tygodnia zostaną przeniesione do zakupionej wersji gry.

W ramach edukacji kinowej twórcy TESO przygotowali mały crossover z filmem Oczy szeroko zamknięte. - Nadchodzi darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2018-08-08
W ramach edukacji kinowej twórcy TESO przygotowali mały crossover z filmem Oczy szeroko zamknięte.

Ponadto promocją objęty został The Elder Scrolls Online: Summerset, czyli najnowszy dodatek do gry, który miał swoją premierę pod koniec maja bieżącego roku. Oto jego ceny (edycja Upgrade):

  1. ESO Store – 89,92 zł (oferta ważna do 13 sierpnia)
  2. Steam – 89,92 zł (oferta ważna do 14 sierpnia)
  3. PlayStation Store – 87,00 zł (oferta ważna do 23 sierpnia)
  4. Xbox Store – 90,74 zł (oferta ważna do 14 sierpnia)

Firma Bethesda zaoferowała również rabaty na abonament Plus, dający dostęp do wszystkich DLC i szeregu dodatkowych atrakcji, oraz pakiety koron, czyli wirtualnej waluty, którą można wymieniać na rozmaite przedmioty, zwierzątka, kostiumy itp. w The Elder Scrolls Online. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziecie w sklepach poszczególnych platform.

Myślicie, że to koniec atrakcji? Nic bardziej mylnego. W piątek 10 sierpnia, o godzinie 18:00 czasu polskiego, odbędzie się transmisja na żywo z konwentu QuakeCon 2018, której głównym tematem będzie The Elder Scrolls Online i nadchodzące DLC do niego - Wolfhunter and Murkmire. Widzowie oglądający ją w serwisie Twitch będą mogli zdobyć specjalne upominki do gry – zwierzątko Flame Atronach Wolf oraz pięć skrzynek Ouroboros. Wystarczy, że podepną oni swoje konto ESO (tutaj znajdziecie instrukcję, jak to zrobić). Prezenty zostaną rozdane do 17 sierpnia. Uwaga! Pamiętajcie, że atrakcja ta dotyczy wyłącznie graczy pecetowych.

Flame Atronach Wolf w całej okazałości. - Nadchodzi darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2018-08-08
Flame Atronach Wolf w całej okazałości.

Jeśli posiadacie The Elder Scrolls Online na konsolach i również macie chrapkę na dodatkowe zwierzątko i pięć skrzynek Ouroboros, to nic straconego. Wystarczy, że w ciągu godziny od zakończenia transmisji z QuakeConu (czyli między 19:00 a 20:00 czasu polskiego) wejdziecie do gry i zabijecie jednego potwora. Podarunki pojawią się na kontach 28 sierpnia.

The Elder Scrolls Online nie może obecnie narzekać na specjalny brak popularności. W tę wydaną w 2014 roku sieciową odsłonę słynnej serii tylko na PC i za pośrednictwem Steama w tym samym momencie gra średnio ponad 12 tysięcy osób (dane według SteamCharts). Darmowy tydzień i promocje bez wątpienia powiększą społeczność fanów tytułu, co powinno być dodatkowym bodźcem dla twórców do dalszego rozwoju tego MMORPG-a.

  1. Oficjalna strona gry The Elder Scrolls Online
  2. Recenzja gry The Elder Scrolls Online
Nadchodzi darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online - ilustracja #5

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited