Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 14:50

autor: AlexB

Skyrim: Very Special Edition, czyli TES V na lodówki staje się faktem (przynajmniej w reklamie)

Podczas swojej konferencji na E3 2018 firma Bethesda zaprezentowała humorystyczną reklamę Skyrim: Very Special Edition. To wydanie miałoby się pojawić między innymi na pagerach, tablicach do rysowania oraz lodówkach.

Aktualizacja

Skyrim: Very Special Edition w wydaniu na inteligentne głośniki Alexa, czyli „platformę, na którą nikt nie czekał”, otrzymało własną kartę produktu w sklepie Amazon. Możemy się z niej dowiedzieć o szeregu atrakcji, jakie znalazły się w tej wersji (tak, aplikacja jest naprawdę dostępna). Gracze mogą między innymi walczyć za smokami, umierać, walczyć z innymi smokami, jeść słodkie bułki, otwierać drewniane drzwi, otwierać żelazne drzwi, nie dać rady zebrać wszystkich kamieni Barenziah po raz piąty z rzędu, rozmawiać ze strażnikami i innymi NPC-ami, którzy stale potrzebują pomocy, gonić motyle i robić inne, równie epickie rzeczy.

Oryginalna wiadomość

Skyrim: Very Special Edition, czyli TES V na lodówki staje się faktem (przynajmniej w reklamie) - ilustracja #1

Na przestrzeni ostatnich siedmiu lat The Elder Scrolls V: Skyrim pojawiło się łącznie na sześciu platformach. Ostatnia reedycja tego popularnego RPG-a, przeznaczona na Nintendo Switch, zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku. Częstotliwość debiutów kolejnych wydań tego dzieła stałą się obiektem żartów ze strony sporej części graczy. Świadoma tego firma Bethesda postanowiła humorystycznie odnieść się do tych docinków podczas swojej konferencji zorganizowanej przy okazji E3 2018. Zaprezentowali oni reklamę Skyrim: Very Special Edition, wyjątkowej wersji piątego The Elder Scrolls przeznaczonej na... inteligentne głośniki Alexa, tablice do rysowania, pagery oraz lodówki. Niestety, data jej premiery nie jest na razie znana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.