Oblivion: Vile Lair
Aktualizacja:
Vile Lair
Kolejna misja pozwalająca ci zdobyć nową posiadłość do zamieszkania. Tym razem otrzymujesz wiadomość, że odziedziczyłeś miejsce zwane Deepscorn Hollow. Gdy dotrzesz na wskazane na mapie miejsce, zanurkuj i znajdź przewrócony pień drzewa - w jego wnętrzu znajdziesz wejście do środka. Przeczytaj znaleziony nieopodal dziennik, a zostaniesz skierowany do Rowleya Eardwulfa w Wawnet Inn (przy bramach Imperial City) po dodatkowe wyposażenie. Jak zawsze, konieczne będzie zakupienie wszystkich dostępnych rozszerzeń.

"Sklep" Rowleya otwarty jest tylko nocą - gdy zagadasz do niego w dzień, nie będziesz miał możliwości dokonania zakupów. Misja zostanie zakończona gdy kupisz wszystkie elementy wyposażenia twego nowego legowiska. Poza nimi, zainwestuj również w Ichor of Sithis i gdy wrócisz do Deepscorn użyj jej na ołtarzu w kaplicy - stworzysz "złą" wersję znanych z miejskich świątyń punktów regeneracji zdrowia, zdejmowania klątw i leczenia chorób.
![]() Nasz wampiryczny sługa.
| ![]() Trumna - najszybsza droga do wampiryzmu.
|
Jako władca w pełni wyposażonej posiadłości Deepscorn, masz kilka atrakcji do dyspozycji. Najistotniejszą z nich jest możliwość dowolnej przemiany w wampira i z powrotem. Jeśli chcemy zostać krwiopijcą, kładziemy się spać w luksusowej trumnie sypialnej. Jeśli chcemy pozbyć się owej klątwy, zbieramy Purgeblood Salt ze ściany z pomieszczenia z "fontanną" i dotykamy kamiennego filaru na jej środku. Od teraz takie to proste.
![]() Źródło minerału leczącego klątwę wampiryzmu.
| ![]() Świątynia Sithis - sympatyczne miejsce.
|
Poza tym, w Deepscorn znajdziesz ogród botaniczny z olbrzymią kolekcją trucizn, pogrążonego w wiecznej śpiączce więźnia (możemy do woli wysysać jego posokę) oraz wampira-najemnika, którego do woli wysyłać możemy na łowy, co zaowocuje dla nas dodatkowymi przychodami z jego wypadów.
Komentarze czytelników
Na pierwszą ofiarę najlepszy jest
Oczywiście po wykonaniu questu dla niego. Skurwiel miał
, a dał go
Więc mu się należy.
w 1 części poradnika (fabuła), a ściślej w misji Dragon Shire jest sposób, by nie tracić rzeczy, a co za tym idzie nie musieć ryzykować podczas pouby ich odzyskania. Wystarczy przyjechać pod jaskinię na koniu, wrócić do domu (jeśli takowy mamy) i zostawić w nim cały swój dobytek, a następnie użyć szybkiej podróży by znależć się w jaskini.
Za ortografię przepraszam.
ello na www.oblivion.pl znalazłem w ciekawostkach ze przy Anvil w oceanie na zach od Anvil jest trup na dnie oceanu ze szklanym hełmem gdzie on dokładnie jest? prosze o odpowiedz tu albo na gg: 3523599
gdzie moge Tar-Meene znalesc ?? prosze o odpowiedz
mój numer gg:12699847
Mam problem z questem Defense of Bruma,a konkretnie to z trzema Gate of Oblivion(zrobiłem questa Aid for Bruma).Problem polega na tym,że jest za dużo daedr i nie mogę tego ogarnąć.Co mam robić żeby jakoś dotrwać do Great Oblivion Gate?
zapłaciłem pobrałem i nie moge gówna uruchomić
gra jest zajebista lecz wymagania ma z kosmosu.
ProGracz - - > Patrz oficjalny wątek graczy na Golu o Oblivionie.
Mam pytanie robie drugą misje od gray foxa pierwszą zrobiłem z tymi ślepmi mnichami a teraz dochodze do pewnych drzwi w tajnych katakumbach maga i potrzebuje klucza którego nigdzie nie ma!!!!
Mało coś tego wszystkiego...
Szkoda , żę ten quest główny taki krótki i mało rozbudowany jest ...
szkoda ze nie ma jakiś porad a propo tworzenia postaci...
Poradnik do Morrowinda jest w trzech częściach, w sumie to jakieś 500 stron, potem jeszcze dwa dodatki - o mamo, ktoś sie narobił.
Kilkudziesiecio stronicowa.?
Poradnik do Morrovinda mial cos kolo 300 stron jak dobrze pamietam wiec tu chyba bedzie nie mniej.
Ciekawe jak będzie wyglądał poradnik dot reszty questów skoro jest ich tyle to jakaś kilkudziesięcio stronicowa epopeja będzie??
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.




