Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 5 kwietnia 2024, 13:17

Vivat Slovakia (wczesny dostęp). Gry kwietnia 2024 - co poza Manor Lords?

Spis treści

Vivat Slovakia (wczesny dostęp)

Vivat Slovakia, Team Vivat, 2024.

Data premiery: 18 kwietnia 2024

INFORMACJE

  1. Gatunek: gry akcji
  2. Platforma: PC
  3. Przybliżona cena: nie znamy

Takie słowackie GTA

Vivat Slovakia to ufundowana w ramach crowdfundingu gra akcji studia Team Vivat. Miejscem zabawy jest tu postkomunistyczna Słowacja z połowy lat 90. XX wieku, krótko po rozpadzie Czechosłowacji. To czas wielkich zmian, ale również problemów z korupcją i przestępczością. Dlatego wcielimy się w udającego taksówkarza tajnego agenta, który musi zaprowadzić porządek w Bratysławie. Co ciekawe, sama historia oparta została na prawdziwych wydarzeniach.

Postkomunistyczna Bratysława wita

Do naszej dyspozycji oddana zostanie stolica Słowacji, którą postarano się wiernie odwzorować. Podobnie jak pojazdy czy broń z tamtego okresu! W Vivat Slovakia wykonamy szereg misji związanych z kampanią fabularną, a także zadania poboczne. W trakcie tej przygody nie zabraknie pościgów, strzelanin oraz szalonych zwrotów akcji.

Zostało jeszcze 48% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Która premiera kwietnia zapowiada się najlepiej?

Broken Roads
7%
Harold Halibut
1,2%
Final Fantasy XVI: The Rising Tide
1,7%
No Rest for the Wicked
16,4%
Vivat Slovakia
2,4%
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes
4%
Tales of Kenzera: ZAU
0,7%
Manor Lords
31,4%
Sand Land
1,7%
Stellar Blade
29,3%
TopSpin 2K25
3%
inna - dodaj w komentarzu
1%
Zobacz inne ankiety
Gry maja 2024 - w maju w tramwaju pełno gier!
Gry maja 2024 - w maju w tramwaju pełno gier!

Maj to naprawdę tłoczny miesiąc! Poza tymi najgłośniejszymi tytułami pojawią się nowy Prince of Persia, Homeworld 3, a także Song of Conquest w wersji 1.0. Będzie w co grać, dlatego zadbajcie o to, aby majówkę spędzić również z rodziną lub znajomymi.

Gry marca 2024 - Polska, Japonia i Muminki
Gry marca 2024 - Polska, Japonia i Muminki

W marcu zdecydowanie nie zabraknie gier do grania, niemniej trudno jednoznacznie ocenić ten miesiąc. Z jednej strony zapowiedziane produkcje powinny być udane, z drugiej brakuje czegoś prawdziwie szalonego czy przełomowego. Czy to jednak źle?