Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 5 kwietnia 2024, 13:17

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes. Gry kwietnia 2024 - co poza Manor Lords?

Spis treści

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, 505 Games, 2024.

Data premiery: 23 kwietnia 2024

INFORMACJE

  1. Gatunek: RPG
  2. Platformy: PC, PS4, XOne, PS5, XSX, Switch
  3. Przybliżona cena: ok. 190 zł (PC, PS4, XOne, PS5, XSX), ok. 220 zł (Switch)

Duchowy spadkobierca Suikodena

Czy są na sali fani Suikodena? Ojciec tej serii, Yoshitaka Murayama, postanowił razem z innymi weteranami gatunku jRPG stworzyć jej duchowego spadkobiercę. W ten sposób powstało Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, którego motywem przewodnim jest wojna między różnymi rasami na kontynencie Allraan. My z kolei zostaniemy rzuceni w sam środek tego konfliktu!

Japońskie RPG zrealizowane w klasycznym stylu

W ramach Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes stworzymy sześcioosobową drużynę, którą poprowadzimy do turowych bitew. W trakcie przygody poznamy rozmaite postacie o własnych historiach. Osią rozgrywki będzie jednak miasteczko, do którego trafią zwerbowani przez nas bohaterowie. Ma to być nasza baza wypadowa, od rozwoju której zależeć będą postępy w fabule.

Zostało jeszcze 43% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Która premiera kwietnia zapowiada się najlepiej?

Broken Roads
7%
Harold Halibut
1,2%
Final Fantasy XVI: The Rising Tide
1,7%
No Rest for the Wicked
16,4%
Vivat Slovakia
2,4%
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes
4%
Tales of Kenzera: ZAU
0,7%
Manor Lords
31,4%
Sand Land
1,7%
Stellar Blade
29,3%
TopSpin 2K25
3%
inna - dodaj w komentarzu
1%
Zobacz inne ankiety
Gry maja 2024 - w maju w tramwaju pełno gier!
Gry maja 2024 - w maju w tramwaju pełno gier!

Maj to naprawdę tłoczny miesiąc! Poza tymi najgłośniejszymi tytułami pojawią się nowy Prince of Persia, Homeworld 3, a także Song of Conquest w wersji 1.0. Będzie w co grać, dlatego zadbajcie o to, aby majówkę spędzić również z rodziną lub znajomymi.

Gry marca 2024 - Polska, Japonia i Muminki
Gry marca 2024 - Polska, Japonia i Muminki

W marcu zdecydowanie nie zabraknie gier do grania, niemniej trudno jednoznacznie ocenić ten miesiąc. Z jednej strony zapowiedziane produkcje powinny być udane, z drugiej brakuje czegoś prawdziwie szalonego czy przełomowego. Czy to jednak źle?