Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Źródło fot. Ubisoft/Bandai Namco
i
Publicystyka 4 stycznia 2024, 15:21

Tekken 8. Growe premiery stycznia 2024

Spis treści

Tekken 8

Tekken 8, Bandai Namco Entertainment, 2024.

Data premiery: 26 stycznia 2024

INFORMACJE

  1. Gatunek: bijatyka
  2. Platformy: PC, PS5, XSX
  3. Przybliżona cena: ok. 289 zł (PC), ok. 339 zł (PS5, XSX)

Tekken po raz n-ty

Street Fighter powrócił, Mortal Kombat również, więc pora i na Tekkena! To już ósma główna odsłona serii, a przy tym żadna rewolucja. Zespół postanowił skupić się na fundamentach – zamiast wymienić, wzmocniono je i dopracowano. W efekcie otrzymamy klasyczną bijatykę, w której główną atrakcją będą pojedynki z innymi graczami.

Będzie widowiskowo, ale czy przyjemnie?

W Tekkenie 8 ujrzymy plejadę kultowych postaci, a także kilka nowych osobistości. Zadbano również o wizualne dopieszczenie ataków, aby z ekranu wylewały się efekty specjalne. Dla osób niezainteresowanych jedynie starciami z żywym przeciwnikiem przygotowano również całkiem rozbudowany Story Mode.

Zostało jeszcze 42% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Która styczniowa premiera jest dla Ciebie najciekawsza?

War Hospital
7,7%
Sovereign Syndicate
6,4%
Prince of Persia: The Lost Crown
28,2%
The Last of Us: Part II Remastered
7,4%
Enshrouded
6,4%
Like a Dragon: Infinite Wealth
13,8%
Tekken 8
20,5%
GRAVEN
6,7%
Bloodborne Kart
3%
Zobacz inne ankiety
Gry lutego 2024 - niby zima, a jednak jest naprawdę gorąco!
Gry lutego 2024 - niby zima, a jednak jest naprawdę gorąco!

Luty potrafi zaskoczyć, jeśli chodzi o głośne premiery. Nie inaczej jest w 2024 roku, ponieważ miesiąc ten okazuje się pełen produkcji wartych uwagi. Dla wielu osób jednak pewnie najważniejsza będzie ta jedna gra z siódemką w tytule.

Gry grudnia 2023. Cyberpunk 2077 wreszcie w komplecie!
Gry grudnia 2023. Cyberpunk 2077 wreszcie w komplecie!

Po końcówce roku raczej nikt nie spodziewa się zbyt wiele. Nie oznacza to, że w grudniu nie będzie w co grać, acz zdecydowanie brakuje wielkich premier. Chociaż kto wie, może Avatar: Frontiers of Pandora okaże się tegorocznym czarnym (niebieskim?) koniem?