Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 1 listopada 2012, 07:59

autor: Krzysztof Chomicki

Gry listopada 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Hitman: Rozgrzeszenie, Far Cry 3 czy może nowe Call of Duty? Spytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier listopada 2012 roku są dla nich najciekawsze.

Spis treści

Okres przedświąteczny trwa w najlepsze. Dopiero co wyszły hity takie jak Dishonored, Assassin's Creed III czy XCOM: Enemy Unknown, a tu już za rogiem czai się nowy Hitman, Far Cry 3 oraz Black Ops II. Z listy kilkunastu gier wyłoniliśmy 10 najciekawszych naszym zdaniem pozycji. Tym razem obyło się bez większych zaskoczeń – do zestawienia załapały się wszystkie najważniejsze produkcje nadchodzącego miesiąca, chociaż trzeba przyznać, że już lokaty pewnych tytułów mogą niektórych zdziwić. Zresztą – sprawdźcie sami.

Jak wybieraliśmy gry?

Każdy z redaktorów i współpracowników serwisu mógł wytypować pięć gier, a następnie przydzielić im od 1 do 5 punktów w zależności od tego, którą z nich uważa za najciekawszą. Zsumowaliśmy wszystkie wartości i w ten sposób otrzymaliśmy poniższą listę. Jeżeli dana pozycja trafiła na czyjeś pierwsze miejsce, to wymieniliśmy przy niej ksywkę autora, dla którego jest to najlepiej zapowiadająca się gra przyszłego miesiąca.

W głosowaniu wzięły udział następujące osoby: Adrian Werner, Asmodeusz, Aver, Czarny, DogGhost, ElMundo, Ferrou, fsm, Gambrinus, g40st, Guandi, Łosiu, Pawlik, Sarge, Sathorn, Stranger, Terrag, T_Bone, UV i Verminus.

Konkurs – wygraj najlepszą grę miesiąca!

Ta edycja konkursu została zakończona, najwięcej Waszych głosów zdobyła gra Hitman: Rozgrzeszenie i jej egzemplarz na wybraną przez siebie platformę otrzymał użytkownik o ksywce Zdenio.

Zobacz następną część: Gry grudnia 2012 - najciekawsze tytuły i konkurs.

TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę listopada czekasz najbardziej?

Football Manager 2013
3,4%
Baldur’s Gate: Enhanced Edition
6%
Angry Birds Star Wars
1,1%
King's Bounty: Wojownicy Północy
1,7%
Halo 4
1,8%
PlanetSide 2
1,2%
LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni
10,3%
Call of Duty: Black Ops II
10,8%
Far Cry 3
21,9%
Hitman: Rozgrzeszenie
37,2%
Nie czekam na żadną grę w listopadzie.
2,8%
Inny tytuł.
2%
Zobacz inne ankiety
Gry grudnia 2012 - najciekawsze tytuły i konkurs
Gry grudnia 2012 - najciekawsze tytuły i konkurs

Hawken, Yakuza czy może DayZ? Zapytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier grudnia 2012 roku wydają im się najciekawsze.

Gry października 2012 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry października 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Assassin's Creed III, Dishonored czy może XCOM: Enemy Unknown? Spytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier października 2012 roku są dla nich najciekawsze.