Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2012, 11:52

autor: Aver

Zobacz pierwszy oficjalny zwiastun gry Fuse – kooperacyjnej strzelanki od twórców Resistance

Studio Insomniac Games zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun gry Fuse, wcześniej znanej jako Overstrike. Możemy na nim zobaczyć niektóre z eksperymentalnych rodzajów broni, jakie przyjdzie nam wykorzystać w tej futurystycznej strzelance kooperacyjnej dla czterech osób.

Kusza strzelająca bełtami z płynną rtęcią? Karabiny z nabojami rozbijającymi przeciwników na drobe kawałki? Pociski powodujące zakrzywienia czasoprzestrzeni? Oto trzy z wielu rodzajów eksperymentalnego uzbrojenia, z jakiego skorzystamy w grze Fuse. Ujawnia je pierwszy oficjalny zwiastun produkcji studia Insomniac Games.

Fuse to zapowiedziana przedwczoraj, odświeżona wersja projektu Overstrike. W tym dynamicznym tytule z rozbudowanym trybem kooperacji dla maksymalnie czterech osób wcielimy się w członków tajnej organizacji, którzy muszą powstrzymać wyścig zbrojeń w futurystycznym świecie. Według Teda Price’a, szefa studia Insomniac Games, Fuse zawiera najlepsze cechy gier twórców serii Resistance z Burbank w Kalifornii – „zakręcone i zabójcze projekty broni, rozgrywkę pełną akcji oraz elementy humorystyczne”.

Fuse jest pierwszym tytułem wieloplatformowym studia Insomniac Games. Powstaje na konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a jego premiera zapowiadana jest na marzec 2013 roku.