Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2013, 08:13

autor: Góral

Fuse - demo nowej gry twórców Resistance ukaże się 7 maja

Wersja próbna gry Fuse, nowego tytułu od twórców serii Resistance, ukaże się w usługach Xbox Live i PlayStation Network 7 maja - poinformował wydawca produkcji, firma Electronic Arts.

Wydawca gry Fuse, firma Electronic Arts, poinformował, że 7 maja na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 ukaże się wersja próbna nadchodzącej strzelanki studia Insomniac Games. Premiera pełnej wersji nastąpi zgodnie z planem, czyli 31 maja w Europie.

Fuse - demo ukaże się 7 maja. - Fuse - demo nowej gry twórców Resistance ukaże się 7 maja - wiadomość - 2013-05-04
Fuse - demo ukaże się 7 maja.

Demo udostępni niewielki fragment gry, który będzie można przejść zarówno samemu, jak i współpracując z trzema innymi osobami przez sieć, ewentualnie grając w dwójkę na podzielonym ekranie. Wersja próbna pozwoli wcielić się w każdą z czterech dostępnych postaci i przedstawi najważniejsze opcje oferowane przez ten tytuł. Będzie to więc doskonała okazja do sprawdzenia produkcji na własnej skórze, gdyż gra wywołuje mieszane opinie.

Fuse to strzelanka TPP opowiadająca o walce czterech najemników (Dalton Brooks, Izzy Sinclair, Jacob Kimble i Naya Deveraux) z korporacją Raven, który weszła w posiadanie Fuse – kosmicznego źródła energii, zagrażającemu ludzkości. Twórcy główny nacisk położyli na współpracę pomiędzy graczami i wykorzystywanie unikalnych umiejętności bohaterów. Dodatkowo tytuł posiada cechy gatunku RPG, dzięki czemu będzie można rozwijać podopiecznych.

Insomniac Games to niezależne, amerykańskie studio deweloperskie, które na swoim koncie ma serię Spyro the Dragon, Ratchet & Clank i Resistance. Firma od zawsze związana była z marką PlayStation, a Fuse będzie pierwszą produkcją (nie licząc Outernauts na Facebooka), która ukaże się na konsoli niewyprodukowanej przez koncern Sony.