Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2013, 10:55

autor: Adrian Werner

Marvel Heroes - wystartowała weekendowa otwarta beta

Ruszyła weekendowa beta Marvel Heroes, czyli gry action-RPG, w której możemy pokierować najsłynniejszymi superbohaterami tytułowego wydawnictwa. Testy mają charakter otwarty i dobiegną końca w poniedziałek wieczorem.

Wczoraj Iron Man 3 rozpoczął swoje rządy na w amerykańskich kinach. Z tej okazji studio Gazillion Entertainment postanowiło zorganizować weekendową otwartą betę zręcznościowego RPG Marvel Heroes.

  1. Marvel Heroes – strona oficjalna gry

Aby wziąć udział w testach wystarczy udać się na oficjalną stronę, zarejestrować konto i pobrać klienta. Otwarta beta dobiegnie końca w poniedziałek o godzinie 19:00. Gra dostępna jest wyłącznie w wersji pecetowej. Marvel Heroes wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

W weekendowych testach wśród grywalnych postaci znalazł się Kapitan Ameryka, Hulk, Iron Man, Thor oraz Czarna Wdowa. W pełnej wersji dołączy do nich kilkudziesięciu innych herosów, w tym Spiker Man, Wolverine, Daredevil i Deadpool. Każdy superbohater posiadać ma własny zestaw unikalnych mocy i umiejętności, które będziemy mogli potem rozwijać za pomocą zdobytych punktów doświadczenia.

Gra jest zręcznościowym RPG, pełnymi garściami czerpiącym z serii Diablo. Nie dziwi to biorąc pod uwagę fakt, że głównym projektantem Marvel Heroes jest David Brevik, czyli współzałożyciel studia Blizzard North i jedna z głównych sił napędowych stojących za dwoma pierwszymi częściami Diablo.

Fabułę gry opracował Brian Michael Bendis, czyli scenarzysta takich serii komiksowych jak Ultimate Spider-Man, New Avengers, House of M, Secret Invasion czy Avengers vs X-Men. Opowieść obraca się wokół potężnego artefaktu znanego jako Kosmiczna Kostka, w posiadanie którego wszedł Dr. Doom. Za jej pomocą zamierza zmienić otaczającą go rzeczywistość. Najwięksi superbohaterowie będą musieli połączyć siły i spróbować pokrzyżować jego plany. Nie będzie to łatwe, gdyż arcyłotr zgromadził wokół siebie armię obdarzonych nadnaturalnymi mocami złoczyńców.