Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2008, 14:15

autor: aRusher

Znamy datę premiery konsolowych wersji Street Fighter IV

Dobre wieści. Street Fighter IV coraz bliżej, a my (gracze) mamy dostęp do coraz bardziej szczegółowych informacji na jego temat. Ledwie trzy dni temu mogliśmy się zapoznać z kompletną listą postaci, które ujrzymy w czwartej części legendarnej serii. Dzisiaj natomiast znana jest już oficjalna data debiutu SF IV.

Dobre wieści. Street Fighter IV coraz bliżej, a my (gracze) mamy dostęp do coraz bardziej szczegółowych informacji na jego temat. Ledwie trzy dni temu mogliśmy się zapoznać z kompletną listą postaci, które ujrzymy w czwartej części legendarnej serii. Dzisiaj natomiast znana jest już oficjalna data debiutu SF IV. Gra ukaże się w Ameryce Północnej 17 lutego, natomiast na Stary Kontynent zawita trzy dni później.

Znamy datę premiery konsolowych wersji Street Fighter IV - ilustracja #1

Mowa tu o wersjach na Xboxa 360 i PlayStation 3 – obie zostaną wydane w tych samych dniach. Posiadacze PeCetów muszą niestety jeszcze poczekać, o czym pisaliśmy już wcześniej. Jednak fakt faktem, ukazanie się Street Fightera IV na blaszakach to wielkie wydarzenie dla fanów cyklu. SF Alpha 2 był bowiem ostatnią częścią serii, która zawitała na PC.

Znamy datę premiery konsolowych wersji Street Fighter IV - ilustracja #2
Street Fighter IV vs Street Fighter IV

Więcej o Street Fighter IV i innych grach z serii przeczytasz w naszej Encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter IV

Street Fighter IV