Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 grudnia 2006, 12:22

autor: Metatron

Zmierz się z najsłynniejszą kobiecą drużyną grając w Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas

Do stu tysięcy dolarów nagrody przeznaczy Ubisoft dla ekip, którym uda się wygrać z dziewczęcą drużyną Frag Dolls w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas.

Do stu tysięcy dolarów nagrody przeznaczy Ubisoft dla ekip, którym uda się wygrać z dziewczęcą drużyną Frag Dolls w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas.

Frag Dolls to grupa dziewczyn-graczek znajdujących się na liście płac Ubisoftu. Dzięki nim firma walczy ze stereotypem niegrających kobiet. Dziewczyny nie tylko uświetniają różne wydarzenia związane z branżą gier, ale także, a nawet przede wszystkim, uczestniczą w rozgrywkach multiplayer, a każdy, kto się z nimi zmierzył wie, że to trudne przeciwniczki. Aktualnie funkcjonują trzy niezależne zespoły Frag Dolls: najstarszy i najpopularniejszy amerykański, mniej liczny i pełniący głównie funkcje reprezentacyjną brytyjski oraz najmłodszy, francuski.

Zmierz się z najsłynniejszą kobiecą drużyną grając w Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas - ilustracja #1
Amerykańskie Frag Dolls

W ogłoszonym przez Ubisoft konkursie graczom przyjdzie zmierzyć się w drużynowych rozgrywkach w Rainbow Six: Vegas z amerykańską ekipą. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie wspomnianej gry, konsoli Xbox 360 oraz wykupionego abonamentu Xbox Live Gold.

Rozgrywki rozpoczęły się dzisiaj i trwać będą aż do 14 grudnia (w Stanach 13). Dziewczyny będzie można spotkać w lobby gry pomiędzy godziną 4:00 a 7:00 rano (7PM – 10PM PST). Powodzenia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas