Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2019, 15:00

Zapowiedź Wielkiej Aktualizacji do Doty Underlords, soundtrack CoD: Modern Warfare i inne wieści

Dziś piszemy o zapowiedzi Wielkiej Aktualizacji Doty Underlords, starcie wczesnego dostępu mobilnego Minecraft Earth w wybranych krajach, nowych informacjach o prywatnych serwerach oraz patchu Wastelanders do Fallouta 76 i soundtracku z nowego Modern Warfare. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nadchodzi Wielka Aktualizacja Doty Underlords

Dota Underlords wkrótce wyjdzie z fazy wczesnego dostępu. - Zapowiedź Wielkiej Aktualizacji do Doty Underlords, soundtrack CoD: Modern Warfare i inne wieści - wiadomość - 2019-10-18
Dota Underlords wkrótce wyjdzie z fazy wczesnego dostępu.

Dota Underlords, czyli stworzona przez firmę Valve sieciowa gra strategiczna oparta na pomyśle znanym z modyfikacji Auto Chess, znajduje się w fazie beta-testów od końcówki czerwca. Już wkrótce taki stan rzeczy się jednak zmieni. Nadchodzi bowiem Wielka Aktualizacja, czyli łatka, która wprowadzi tytuł w wersję 1.0. Przede wszystkim doda ona do gry nowe jednostki i sojusze. Część z nich, wraz z opisami, znajdziecie w tej wiadomości na platformie Steam. Kolejne elementy wchodzące w skład Wielkiej Aktualizacji będą ujawniane stopniowo codziennie aż do dnia jej premiery. Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie ona nastąpi.

Start wczesnego dostępu Minecraft Earth w wybranych krajach

Minecraft Earth, czyli wykorzystujący technologię rzeczywistości rozszerzonej mobilny spin-off popularnej produkcja studia Mojang, można było zobaczyć w akcji przy kilku różnych okazjach. Wystarczy chociażby wspomnieć zamkniętą betę dla użytkowników iPhone’ów w Londynie i Seattle z lipca tego roku. Tym razem jednak twórcy zdecydowali się na udostępnienie swojego tytułu dużo szerszej grupie odbiorców. Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej strony, Minecraft Earth zadebiutował w ramach wczesnego dostępu na urządzeniach z systemami Android i iOS w Nowej Zelandii i na Islandii. W nadchodzących tygodniach obszar testów będzie zwiększał się o kolejne kraje. Aby być na bieżąco, śledźcie profil tytułu na Twitterze.

Co takiego można robić we wczesnym dostępie Minecraft Earth? Przede wszystkim zbierać surowce, walczyć z przeciwnikami, tworzyć interaktywne dioramy i współpracować z innymi graczami. Warto zaznaczyć, że jeśli mieszkacie w USA, Kanadzie, Sydney bądź Londynie nie będziecie musieli ściągać gry na swoje telefony, by sprawdzić co mobilna produkcja studia Mojang ma do zaoferowania. Wystarczy, że wybierzecie się do jakiegokolwiek sklepu Microsoftu. Wkrótce zostanie udostępnione w nich demo omawianej pozycji.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z Minecraftem Earth, zajrzyjcie do oficjalnego FAQ znajdującego się na tej stronie.

Fallout 76 – prywatne serwery w przyszłym tygodniu i opóźnienie aktualizacji Wastelanders

Fallout 76 wkrótce otrzyma nowości. - Zapowiedź Wielkiej Aktualizacji do Doty Underlords, soundtrack CoD: Modern Warfare i inne wieści - wiadomość - 2019-10-18
Fallout 76 wkrótce otrzyma nowości.

Dobre wiadomości dla osób grających w Fallouta 76. Firma Bethesda ogłosiła, że zakończyła prace nad długo wyczekiwanymi przez społeczność prywatnymi serwerami i zadebiutują one w tytule w przyszłym tygodniu. Wkrótce mają pojawić się również informacje na temat ich modowalności.

Niestety, pojawiły się również mniej pozytywne wieści. Przedłużają się prace nad Wastelanders, czyli ogromną aktualizacją, która doda do Fallouta 76 między innymi ludzkich NPC, dlatego też jej premiera została przesunięta na pierwszy kwartał 2020 roku. Nie oznacza to jednak, że w tym roku tytuł nie otrzyma już żadnych patchów. Twórcy szykują chociażby nowe wydarzenia, ulepszenia różnorakich funkcji, kolejne poprawki błędów, zmiany w Atomowym Sklepie i systemie nagród i wiele więcej. Więcej szczegółów zostanie podanych wkrótce.

Soundtrack z Call of Duty: Modern Warfare debiutuje w sieci

Choć do premiery Call of Duty: Modern Warfare został jeszcze tydzień, już teraz możecie poczuć namiastkę klimatu najnowszej odsłony popularnego cyklu strzelanek FPP. Wszystko za sprawą soundtracku skomponowanego przez Sarę Schachner (odpowiedzialną za muzykę między innymi do Assassin's Creed: Origins, Anthem i Call of Duty: Infinite Warfare), który zadebiutował w sieci. Można go odsłuchać w serwisie Spotify. Uważajcie jednak, gdyż tytuły niektórych utworów mogą zdradzać pewne elementy fabuły z kampanii dla pojedynczego gracza.

Przypominamy, że opracowane przez studio Infinity Ward Call of Duty: Modern Warfare zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Na wszystkich trzech platformach tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

Galeria filmów

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze filmy z gier:

 1. Red Dead Redemption 2 zwiastun PC
 2. WWE 2K20 zwiastun #1
 3. Ring Fit Adventure zwiastun #1
 4. Lonely Mountains: Downhill zwiastun na premierę
 5. AI War II zwiastun na premierę
 6. Farming Simulator 19: Dodatek platynowy zwiastun na premierę
 7. Postal 4: No Regerts zwiastun #1
 8. Legends of Runeterra zwiastun #1
 9. League of Legends: Wild Rift zwiastun #1
 10. Zombieland: Double Tap - Road Trip zwiastun na premierę
 11. Manifold Garden zwiastun z datą premiery
 12. Stellaris: Galaxy Command zwiastun #1
 13. Pilgrims zwiastun na premierę
 14. RAN: Lost Islands zwiastun #1