Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2019, 17:42

Zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Dzisiaj zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy wspólnie z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Wybraliśmy 84 najlepszych zawodników, którzy mają czas do 19 października do godziny 12:00 na potwierdzenie swojego udziału.

Zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-18
Zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Właśnie zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! organizowanego przez nas wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Zawodnicy, którzy znaleźli się wśród 84 najlepszych zgłoszonych graczy, zostali o tym poinformowani poprzez wiadomość mailową i muszą potwierdzić swój udział w turnieju na oficjalnej stronie do 19 października do godziny 12:00 (dla wygody zawodników postanowiliśmy przedłużyć ten termin). Pozostałym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, bowiem wszystkich zgłoszeń było ponad 1500, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

Następnie podzielimy wszystkich na siedmioosobowe grupy, a pierwsze mecze odbędą się już 21 października o godzinie 19:00. Pozostałe terminy rozgrywek, wraz z harmonogramem streamów na kanale tvgrypl na Twitchu, znajdziecie poniżej, a także na oficjalnej stronie Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia i jednocześnie przypominamy, że całkowita pula nagród wynosi 25 000 złotych, a do wygrania są także zestawy słodkich upominków od marki E.Wedel.

Dokładne terminy etapów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Dokładne terminy etapów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.