Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2019, 17:42

autor: Froozyy

Zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Dzisiaj zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy wspólnie z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Wybraliśmy 84 najlepszych zawodników, którzy mają czas do 19 października do godziny 12:00 na potwierdzenie swojego udziału.

Zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-18
Zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Właśnie zakończyły się zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! organizowanego przez nas wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Zawodnicy, którzy znaleźli się wśród 84 najlepszych zgłoszonych graczy, zostali o tym poinformowani poprzez wiadomość mailową i muszą potwierdzić swój udział w turnieju na oficjalnej stronie do 19 października do godziny 12:00 (dla wygody zawodników postanowiliśmy przedłużyć ten termin). Pozostałym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, bowiem wszystkich zgłoszeń było ponad 1500, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

Następnie podzielimy wszystkich na siedmioosobowe grupy, a pierwsze mecze odbędą się już 21 października o godzinie 19:00. Pozostałe terminy rozgrywek, wraz z harmonogramem streamów na kanale tvgrypl na Twitchu, znajdziecie poniżej, a także na oficjalnej stronie Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia i jednocześnie przypominamy, że całkowita pula nagród wynosi 25 000 złotych, a do wygrania są także zestawy słodkich upominków od marki E.Wedel.

Dokładne terminy etapów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Dokładne terminy etapów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.