Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 2 grudnia 2005, 15:01

Zaczynamy imprezę

Sony Poland ma przyjemność poinformować, że 1 grudnia br. odbyła się premiera SingStar ‘80s oraz Buzz: Muzyczny Quiz. Obydwie gry są w polskiej wersji językowej!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Sony Poland ma przyjemność poinformować, że 1 grudnia br. odbyła się premiera SingStar ‘80s oraz Buzz: Muzyczny Quiz. Obydwie gry są w polskiej wersji językowej! Seria SingStar, to wysokiej jakości gra muzyczna, która prócz mnóstwa emocji, rozrywki i zabawy pozwala też na ocenę własnych umiejętności głosowych, a także wokalny pojedynek z drugim graczem!

Po raz pierwszy w historii, najnowsza odsłona gry - SingStar ‘80s - zawiera wśród 30 piosenek również14 polskich hitów!

Fani polskich piosenek z lat 80-tych będą mogli zaśpiewać min. utwory od takich artystów jak: Maanam, Papa Dance, Lady Pank, Zbigniew Wodecki, Budka Suflera czy Kapitan Nemo! Wśród zagranicznych wykonawców pojawią się min. Wham!, Madonna, Tina Turner, The Cure, Vanilla Ice czy Europe. Dotychczas ukazały się trzy gry z serii; SingStar (maj 2004), SingStar Party (listopad 2004) i SingStar Pop (maj 2005). Do gry SingStar ‘80s można również podłączyć kamerę USB EyeToy, dzięki czemu będziemy mogli nagrać na kartę pamięci teledysk z własnym udziałem.Chcesz być gwiazdą? Zachowuj się jak gwiazda! Wszystkie teksty oraz opcje w grze, również przygotowano w języku polskim. SingStar ’80s sprzedawany będzie zarówno w zestawie z dwoma mikrofonami w cenie 239 złotych, jak i bez mikrofonów – dla osób posiadających poprzednie części gry – w cenie 169 złotych.

Buzz: Muzyczny Quiz, to quizowa propozycja na imprezy ze znajomymi.

Innowacyjny tytuł na PlayStation 2, zawiera ponad 1000 piosenek z list przebojów, zaczynając od lat 50-tych a na czasach współczesnych kończąc, oraz blisko 5000 pytań, które w najdrobniejszym aspekcie sprawdzą Twoją muzyczną wiedzę! Buzz: Muzyczny Quiz to prawdziwy muzyczny teleturniej, który pozwoli Ci na wspólne zmagania w gronie do 4 osób. Każdy zawodnik dysponować będzie specjalnie opracowanymi na potrzeby gry buzzerami (brzęczykami), które posiadają jeden główny przycisk akceptacji i 4 przyciski wyboru. Każdy uczestnik Muzycznego Quizu może wybrać zarówno postać, którą będzie grał jak i dowolnie ustawić formę zabawy – gra krótka, średnia, lub długa, różnią się od siebie ilością dostępnych rund, oraz pytań na rundę. Quizowicze mogę również dokonać wyboru między muzyką współczesną, starszą, albo wybrać pełną pulę pytań. Zwycięzcą Buzz: Muzyczny Quiz zostaje osoba, która zgromadzi największą ilość punktów na koniec wszystkich rund. Cena gra Buzz: Muzyczny Quiz w zestawie z czterema buzzerami (brzęczykami) wynosi 239 złotych.

Poniżej lista utworów, które znajdą się w SingStar ‘ 80s:

1. Papa Dance : Nasz Disneyland

2. Tilt : Runął już ostatni mur

3. Vox : Bananowy Song

4. Klaus Mitffoch: Jezu jak się cieszę

5. Kapitan Nemo: Twoja Lorelei

6. Lady Punk: Kryzysowa narzeczona

7. Maanam: Kocham Cię, kochanie moje

8. Rudi Schubert: Córko Rybaka

9. Seweryn Krajewski: Baw mnie

10. Budka Suflera: Za ostatni grosz

11. Zbigniew Wodecki: Chałupy welcome to

12. Kobranocka: Kocham Cię, jak Irlandię

13. Lombard: Szklana Pogoda

14. Majka Jeżowska: A ja wolę moja mamę

15. Belinda Carlisle : Heaven Is A Place On Earth

16. Blondie: Atomic

17. Culture Cub: Karma Chameleon

18. Duran Duran: Rio

19. Erasure: A Little Respect

20. Europe: The Final Countdown

21. Foreigner: I Want To know What Love Is

22. Frankie Goes To Hollywood: The Power Of Love

23. Katrina And The Waves: Walking On Sunshine

24. Madonna: Material Girl

25. Soft Cell: Tainted Love

26. The Cure: Just Like Heaven

27. Tina Turner: Simply The Best

28. Vanilla Ice: Ice Ice Baby

29. Wham!: Wake Me Up Before You Go, Go!

30. Run DMC: It’s a tricky