Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2013, 09:30

autor: Sarge

XCOM zostanie ponownie zapowiedziany jako The Bureau już 26 kwietnia?

Sporo wskazuje na to, że pojutrze firma 2K Games ponownie zapowie strzelaninę XCOM. Ostatnie plotki mówiły o tym, że gra zmieni tytuł na The Bureau. W ciągu najbliższych dwóch dni powinniśmy dowiedzieć się więcej na ten temat.

W sieci pojawił się tajemniczy film, który prawdopodobnie zwiastuje datę ponownej zapowiedzi strzelaniny XCOM. Według niedawnych plotek, gra może zmienić tytuł na The Bureau.

Film nazwany „Co stało się w 62” pokazuje chłopca jadącego na rowerze, który w pewnym momencie zatrzymuje się i zaczyna patrzeć w niebo. Chwilę później pojawia się migotanie obrazu, a po prawej stronie można zauważyć napisy „APR 26” oraz „2K”. Ten pierwszy najpewniej oznacza datę 26 kwietnia, z kolei drugi może odnosić się do wydawcy (2K Games) i dewelopera (2K Marin) nadchodzącej produkcji.

Powyższemu klipowi towarzyszy następujący opis: „Kiedy omówiliśmy pewne kwestie, nikt nie wiedział co się stanie. Jednak to nie jest właściwe. Ludzie muszą znać prawdę. Prawda nie może być dłużej ukrywana”. Chociaż nie możemy tego uznać za pewnik, to prawdopodobnie XCOM (czy też The Bureau) zostanie ponownie ujawniony 26 kwietnia. Wtedy powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat dzieła studia 2K Marin.

W ostatnich tygodniach wynikło spore zamieszanie wokół XCOM. Najpierw pojawiły się plotki o zmianie tytułu na The Bureau, które niedawno zdawały się potwierdzać. W międzyczasie usunięto oficjalną stronę internetową XCOM, co tym bardziej utwierdzało graczy w przekonaniu, że gra może zostać zapowiedziana pod nową nazwą. Przypomnijmy, że XCOM ogłoszono w 2010 roku jako pierwszoosobową strzelankę z elementami taktycznymi, osadzoną w latach 60. ubiegłego wieku. Jesteśmy ciekawi, czy ewentualny rebranding marki mocno odmieni również rozgrywkę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Bureau: XCOM Declassified

The Bureau: XCOM Declassified