Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2022, 16:33

Xbox & Bethesda Showcase zapowiada się świetnie. Zebraliśmy listę gier

Xbox & Bethesda Games Showcase ma przynieść sporo informacji na temat nowych gier. Czego możemy spodziewać się po kolejnym pokazie Microsoftu?

Zaplanowana na 12 czerwca druga wspólna prezentacja Microsoftu i Bethesdy wzbudza spore emocje. W końcu o targach E3 możemy w tym roku zapomnieć, a Sony jak na razie nie zdradziło się z planami powrotu do wielkich pokazów. Tym samym Xbox & Bethesda Games Showcase staje się najważniejszym wydarzeniem w branży gier tego lata.

Oczywiście tego typu prezentacje nie obejdą się bez fali spekulacji. Zwykle sprowadza się to do marzeń na temat nowych gier z mniej lub bardziej zapomnianych serii i ich powrotu do dawnej świetności (na przykład Banjoo & Kazooie). Zresztą do snucia domysłów zachęca polityka Microsoftu, który w ostatnich latach wykupuje kolejne studia, a nawet wydawców, z Bethesdą na czele (oraz Activision Blizzard, ale ta fuzja jeszcze nie została sfinalizowana).

Pomijając jednak marzycielskie teorie i bardziej wiarygodne, lecz wciąż nie potwierdzone pogłoski: czego naprawdę możemy spodziewać się po Xbox & Bethesda Games Showcase 12 czerwca? Poniżej zebraliśmy listę pozycji, które mogą zostać zaprezentowane w ramach nadchodzącego pokazu (tworzonych tak przez zespoły Bethesdy, jak i innych deweloperów należących do Microsoftu).

Xbox & Bethesda Games Showcase – potencjalne tytuły:

 1. As Dusk Falls
 2. Avowed
 3. Contraband
 4. Everwild
 5. Fable
 6. Forza Horizon 5 – pierwsze duże rozszerzenie
 7. Forza Motorsport
 8. Gears – szósta odsłona serii
 9. Indiana Jones
 10. Perfect Dark
 11. Project: Mara
 12. Redfall
 13. Senua's Saga: Hellblade 2
 14. Starfield
 15. State of Decay 3
 16. The Elder Scrolls VI
 17. The Outer Worlds 2
 18. Wolfenstein 3