Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2022, 15:24

Zapowiedziano Xbox & Bethesda Games Showcase. To będzie duży pokaz gier

Microsoft zapowiedział tegoroczną prezentację Xbox & Bethesda Games Showcase, która pokaże liczne atrakcje szykowane dla graczy przez giganta z Redmond.

W niedzielę 12 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się kolejna transmisja z cyklu Xbox & Bethesda Games Showcase. Stream będzie można obejrzeć na kanałach Twitch Xboxa oraz w serwisach YouTube, Facebook i TikTok.

Ogłoszenie nie zawiera żadnych wskazówek co do atrakcji pokazu, poza ogólną obietnicą prezentacji gier Bethesdy i innych studiów Microsoftu – nie ulega jednak wątpliwości, że będzie to duże wydarzenie, zważywszy czerwcowy termin i fakt, że zostało zapowiedziane z prawie półtoramiesięcznym wyprzedzeniem.

Jest wysoce prawdopodobne, że podczas transmisji w końcu zobaczymy pokaz rozgrywki ze Starfielda, pierwsze duże rozszerzenie do Forzy Horizon 5 czy inne projekty wydawcy, który w ostatnim czasie nie rozpieszczał graczy wieloma nowościami.

Oczywiście długo można by wyliczać wszystko, co fani chcą zobaczyć na tych „wcale-nie-E3-2022”. Na razie pozostaje nam tylko cierpliwie czekać do czerwca.