Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 kwietnia 2022, 14:50

FIFA 22 w Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play

W usługach Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play zadebiutowała gra FIFA 22. Mogą ją pobrać wszystkie osoby opłacające te abonamenty na konsolach Xbox.

Choć na mistrzostwa świata w Katarze przyjdzie nam jeszcze poczekać parę miesięcy, na emocje piłkarskie jak na razie nie ma co narzekać. Jeśli chcielibyście je poczuć w wersji elektronicznej i posiadacie konsole z rodziny Xbox, to teraz jest całkiem dobry moment, by to zrobić. Otóż w ofercie abonamentów Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play na Xboksie One oraz Xboksie Series X/S pojawiła się gra FIFA 22 (via Łowcy Gier).

FIFA 22 na konsolę Xbox One w Microsoft Store

FIFA 22 na konsolę Xbox Series X/S w Microsoft Store

Jak zapewne wiecie, FIFA 22 to 25. odsłona popularnego symulatora piłkarskiego od firmy EA Sports. Zadebiutowała ona 1 października ubiegłego roku. Jest ona dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej napisy i kwestie mówione). Rodzimymi komentatorami w tytule są Tomasz Smokowski (który zastąpił w tej roli Dariusza Szpakowskiego) oraz Jacek Laskowski.

Przypominamy, że FIFA 22 trafiła również do majowej ofert PS Plus. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tej wiadomości.

  1. Oficjalna strona gry FIFA 22