Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXSX
Okładka Indiana Jones (PC)

Indiana Jones

Produkcja opracowana przez studio Machine Games, której wydaniem zajęła się firma Bethesda Softworks. Indiana Jones nie jest adaptacją żadnego z filmów i przedstawia nieznaną dotąd opowieść o słynnym archeologu i poszukiwaczu przygód.

Akcji | filmy | przygodowe gry akcji | Find Your Next Game

Okładka Indiana Jones (PC)

producent: Machine Games

data premiery gry:

data nieogłoszona

PC XSX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Indiana Jones jest dziełem studia Machine Games, które na kartach historii branży gier wideo zapisało się za sprawą trzech udanych części serii Wolfenstein. Produkcja została wydana przez firmę Bethesda, a jej producentem wykonawczym był Todd Howard, który wcześniej między innymi sprawował pieczę nad rozwojem serii Fallout i The Elder Scrolls. Tytuł ukazał się pod szyldem reaktywowanej w styczniu 2021 roku marki Lucasfilm Games. Gra nie jest przy tym adaptacją żadnego z filmów, lecz opowiada nieznaną dotąd historię o słynnym poszukiwaczu przygód.

Zobacz pełny opis gry

Wymagania wiekowe Indiana Jones

brak danych

Nowy Indiana Jones grą FPP? To możliwe, ale pozostajemy sceptyczni
Nowy Indiana Jones grą FPP? To możliwe, ale pozostajemy sceptyczni

wiadomość15 stycznia 2021

W Internecie zamieszczono dwa ogłoszenia o pracę w Machine Games. Wynika z nich, że studio poszukuje ludzi doświadczonych w produkcji gier FPP. Od razu pojawiły się spekulacje, że tyczą się one zapowiedzianego niedawno Indiany Jonesa. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne.

Zwiastun gry Indiana Jones zawiera wskazówki dotyczące miejsca akcji
Zwiastun gry Indiana Jones zawiera wskazówki dotyczące miejsca akcji

wiadomość13 stycznia 2021

Wczorajszy zwiastun gry Indiana Jones z pewnością przyniósł wiele ekscytacji fanom serii. Choć zajawka nie pokazuje wiele, tak ukryte smaczki naprowadziły co uważniejszych graczy choćby na prawdopodobne miejsce akcji.

Indiana Jones nową grą twórców Wolfensteina
Indiana Jones nową grą twórców Wolfensteina

wiadomość12 stycznia 2021

Firma Bethesda ogłosiła, że nawiązała współpracę z reaktywowanym Lucasfilm Games. Jej owocem będzie nowa gra Indiana Jones, nad którą pracuje studio Machine Games. Producentem wykonawczym tego projektu został natomiast Todd Howard.

PC
XSX