Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2001, 20:14

autor: Tomasz "Sznur" Pyzioł

Wywiad z producentem Diablo II Expansion Set

DiabloHappy, jedna z zachodnich stron tematycznych o Diablo II, przeprowadziła wywiad z Billem Roperem, producentem Diablo II Expansion Set. W wywiadzie udzielił on odpowiedzi na dziesięć pytań dotyczących dodatku.

DiabloHappy, jedna z zachodnich stron tematycznych o Diablo II, przeprowadziła wywiad z Billem Roperem, producentem Diablo II Expansion Set. W wywiadzie udzielił on odpowiedzi na dziesięć pytań dotyczących dodatku. Ciekawych informacji można się dowiedzieć np. o nowych postaciach dostępnych w grze:

Druid będzie miał umiejętności zmiennokształtne i będzie mógł przybierać postać wilka lub niedźwiedzia. Pod zmienioną postacią nie będzie mógł rzucać większości swoich czarów, ale nabędzie nowe umiejętności zależne od formy którą przybierze. Dodatkowo pod zmienioną postacią może przywoływać chowańce.

Zabójca będzie łączyć znajomość różnych sztuk walki. Jego skille będą podzielone na dwie części – jedna będzie podnosiła umiejętności walki wręcz, a druga będzie wykorzystywała nabyte umiejętności w walce.

Pełna treść wywiadu na DiabloHappy.