Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2010, 18:11

Wysyp informacji o przyszłości Lord of the Rings Online

Kilka dni temu w jednym z wywiadów studio Turbine zdradziło, że w kolejnym dużym rozszerzeniu do Lord of the Rings Online czeka nas konfrontacja z Sarumanem. Teraz ujawniono wreszcie konkretne informacje na temat tego dodatku.

Kilka dni temu w jednym z wywiadów studio Turbine zdradziło, że w kolejnym dużym rozszerzeniu do Lord of the Rings Online czeka nas konfrontacja z Sarumanem. Teraz ujawniono wreszcie konkretne informacje na temat tego dodatku.

Wysyp informacji o przyszłości Lord of the Rings Online - ilustracja #1

Rozszerzenie zatytułowane zostanie Rise of Isengard i dostępne będzie do kupienia w wirtualnym sklepie gry jesienią przyszłego roku. Znajdziemy w nim oczywiście kontynuację głównego wątku fabularnego. Gracze będą musieli pokrzyżować plany Sarumana i zatrzymać jego armię. Limit doświadczenia podniesiony zostanie do poziomu siedemdziesiątego i uzyskamy dostęp do wielu nowych umiejętności, przedmiotów oraz zadań pobocznych.

Dzięki rozszerzeniu gracze zwiedzą trzy nowe krainy, a konkretnie chodzi tu o Dunland (Brązowa Ziemia), Wrota Rohanu oraz oczywiście Isengard. Ponadto, spore ulepszenia wprowadzone zostaną do systemu Monster Play, który pozwala na wcielanie się w potwory. Turbine wypuściło już krótki filmik promujący dodatek:

Wysyp informacji o przyszłości Lord of the Rings Online - ilustracja #2

Oczywiście, do premiery Rise of Isengard został jeszcze cały rok, wiec twórcy szykują na najbliższe miesiące wiele innych atrakcji. Już 29 listopada wypuszczona zostanie pierwsza od przestawienia gry na model darmowy duża aktualizacja, która wprowadzi wiele zmian zasugerowanych przez samych graczy. Spore modyfikacje czekają zatem klasy Rune Keeper i Lore Master. Ponadto, wszystkie krainy dostępne w części II i III epickiej linii fabularnej zostaną otwarte dla darmowych graczy, a maksymalny limit rozwoju postaci wzrośnie do 65 poziomu. Nowy system zadań wzbogaci grę o 250 darmowych misji pobocznych, a spore ulepszenia w rzemiośle i ekranie ekwipunku na pewno uprzyjemnią czas spędzany w wirtualnym Śródziemiu.

W grudniu w świecie gry zorganizowany zostanie natomiast zimowy festiwal, który pozwoli na odwiedzenie nowej wioski pełnej ciekawych wyzwań i zadań do wykonania. W przyszłym roku możemy się natomiast spodziewać zwiększenia możliwości modyfikowania wyglądu naszych postaci. Ponadto szykowane są nowe lochy i raidy zaprojektowane specjalnie pod graczy, którzy osiągnęli maksymalny poziom doświadczenia. Twórcy nie zapominają też o słabszych postaciach, więc pojawią się również podziemia dla poziomów od 30 do 40. Wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe dwanaście miesięcy fani Lord of the Rings Online nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań.