Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 20:37

autor: Draug

Wysyp informacji na temat serii Halo na E3 2014

Podczas konferencji Microsoftu nie mogło zabraknąć serii Halo. Pokazano nowy zwiastun Halo 5: Guardians i zapowiedziano grudniowe beta testy trybu multiplayer, a także oficjalnie ujawniono pakiet Halo: The Master Chief Collection - będzie on zawierał wszystkie główne odsłony serii Halo w wersji na Xboksa One i ukaże się w listopadzie.

Jeszcze w tym roku będzie można zagrać w tryb multiplayer w piątej odsłonie Halo. - Wysyp informacji na temat serii Halo na E3 2014 - wiadomość - 2014-06-09
Jeszcze w tym roku będzie można zagrać w tryb multiplayer w piątej odsłonie Halo.

Pierwszą godzinę konferencji firmy Microsoft skonkludowały liczne wieści w temacie serii Halo. Zaczęło się od zwiastuna najnowszej odsłony - Halo 5: Guardians - który wskazał nam, o czym mniej więcej będzie traktowała "piątka" (materiał widnieje poniżej). Dowiedzieliśmy się też, że 5 grudnia wystartują beta testy trybu multiplayer w tej produkcji (przygotowano dla nich odrębny trailer - też poniżej). Premiera omawianej pozycji nastąpi w przyszłym roku.

Kolejne rewelacje dotyczą Halo: The Master Chief Collection. Będzie to pakiet wszystkich stworzonych do tej pory głównych odsłon serii Halo (Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3, Halo 4), dostępny jedynie dla posiadaczy konsoli Xbox One. Na jego potrzeby Halo 2 zostanie odnowione graficznie, lecz nic nie stanie na przeszkodzie, by zrezygnować z podrasowanej grafiki i wrócić do oryginalnej oprawy, tak jak miało to miejsce w przypadku rocznicowej edycji Halo: Combat Evolved. Zestaw zaoferuje nie tylko kampanie jednoosobowe, ale również tryby multiplayer wraz z mapami ze wszystkich gier, co da nam łącznie ponad 100 aren. Wszystkie tytuły w kolekcji będą wyświetlane w rozdzielczości 1080p z szybkością 60 klatek na sekundę. Pakiet trafi na rynek 11 listopada tego roku. Również The Master Chief Collection doczekało się trailera pokazanego na E3 2014 (na samym dole).

Na koniec warto wspomnieć, że osoby, które nabędą zestaw, otrzymają możliwość obejrzenia wszystkich odcinków serialu reżyserowanego przez Ridleya Scotta, noszącego tytuł Halo: Nightfall. Posiadacze kolekcji zostaną również nagrodzeni dostępem do wspomnianych wcześniej beta testów Halo 5: Guardians.