Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 20:42

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Sunset Overdrive - opublikowano datę premiery i nowy gameplay

Sunset Overdrive, kooperacyjna strzelanina TPP z humorem, przygotowywana przez twórców Ratcheta & Clanka, ukaże się jesienią 2014 roku na Xboksie One. Z okazji targów E3 2014 opublikowano nowy zwiastun gry oraz gameplay.

Sunset Overdrive umili nam jesienną słotę

Otwierająca tegoroczne targi E3 konferencja firmy Microstoft pozwoliła poznać sporo informacji na temat kilku nadchodzących gier. Jedną z nich jest data premiery Sunset Overdrive – zwariowanej strzelaniny TPP studia Insomniac Games (seria Ratchet & Clank). Tytuł ukaże się na Xboksie One 28 października 2014 roku. Tradycyjnie też nie mogło zabraknąć nowego, widowiskowego trailera, który możecie obejrzeć poniżej. Jest on połączony z kilkuminutowym fragmentem rozgrywki. Oglądając go, zwróćcie uwagę na wyjątkowo płynny sposób poruszania się postaci, wymyślne rodzaje broni (np. wyrzutnik granatów zamrażających).

Podczas dzisiejszej konferencji przedstawiciel Insomniac Games ujawnił, że oprócz fabularyzowanej kampanii dla jednego gracza gra zaoferuje kooperacyjny tryb Chaos Squad, w którym udział weźmie jednocześnie do 8 osób. Ważnym elementem produkcji ma być szybkie tempo rozgrywki – postaci widoczne na zwiastunach poruszają się z zawrotną prędkością i podziwu godną zręcznością. Bohaterowie zmuszeni są walczyć o przetrwanie, co sprowadza się do jak najbardziej widowiskowego eliminowania hord mutantów oraz bandytów żerujących na innych ocalałych. Humorystyczny klimat gry to jedna z najbardziej wyróżniających się cech Sunset Overdrive – z pewnością pozwoli ona odpocząć od szeregu poważnych strzelanin.

  1. Oficjalna strona Sunset Overdrive