Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 20:57

Nowy zwiastun oraz zapowiedź beta testów Evolve

Podczas konferencji Microsoftu na E3 swój występ zaliczyli twórcy Left 4 Dead, Turtle Rock Studios. Zaprezentowany został nowy zwiastun Evolve, zapowiedziano również beta testy, które mają się rozpocząć jeszcze tej jesieni.

Jeśli można powiedzieć coś pewnego o studiu Turtle Rock, znanym głównie z wydanego w 2008 roku Left 4 Dead, to to, że na tworzeniu niesamowicie grywalnych sieciowych FPS-ów znają się jak mało kto. Nic więc dziwnego, że z zaplanowanym na październik Evolve wiążą się ogromne oczekiwania. Microsoft najwyraźniej także dostrzega w tym tytule niemały potencjał, bowiem podczas swojej konferencji na E3 już zapowiedział, że wszelkie dodatki do tej produkcji trafią najpierw na Xbox One.

Oprócz tego zaprezentowano nowy zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej. Trwający półtorej minuty materiał prezentuje nam cztery dostępne w grze klasy postaci – szturmowca, trapera, medyka oraz specjalistę od wsparcia. Ponadto krótki klip ukazuje nam przypominającego nieco monstra z prozy H. P. Lovecrafta potwora – oczywiście także grywalnego. Najważniejszą informacją dla czekających na ten tytuł posiadaczy Xboksów One powinno być jednak to, że Microsoft doszedł do porozumienia z wydawcą gry, na podstawie którego to właśnie konsola tej firmy jako pierwsza otrzyma wszelką dodatkową zawartość. Zapowiedziano także beta testy, które rozpoczną się tej jesieni – a pierwszeństwo udziału w nich także będą mieli użytkownicy XONE.

Walka czterech na jednego nie jest sprawiedliwa – chyba, że ów „jeden” wygląda właśnie tak. - Nowy zwiastun oraz zapowiedź beta testów Evolve - wiadomość - 2014-06-09
Walka czterech na jednego nie jest sprawiedliwa – chyba, że ów „jeden” wygląda właśnie tak.

Evolve będzie sieciowym FPS-em, w którym czterech graczy w kooperacji zmierzy się z pojedynczym śmiałkiem, wcielającym się w potężnego potwora. Tytuł został zapowiedziany na początku tego roku, a premierę ma mieć 21-ego października na Xboksa One, PlayStation 4 oraz PC.

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w ambitnych tematach. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych.

więcej