Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2012, 20:59

autor: Szymon "Hed" Liebert

Wyciekły obrazki aren i postaci z PlayStation All-Stars Battle Royale

Wyciekły informacje o arenach i postaciach z PlayStation All-Stars Battle Royale. Nowe obrazki sugerują, że w grze powalczymy w lokacjach inspirowanych między innymi grami inFamous, BioShock: Infinite i Twisted Metal.

W PlayStation All-Stars Battle Royale zagramy na arenach inspirowanych grami Uncharted, Resistance, Killzone, czy LocoRoco. Tak przynajmniej wynika z wycieku informacji, jaki miał miejsce w ostatnich godzinach na łamach serwisów Reddit i NeoGAF (IGN). Paru użytkowników opublikowało rzekome obrazki lokacji oraz postaci, które najwyraźniej pochodzą z wersji beta gry. Jak w przypadku każdego wycieku, odkrycia należy traktować jako bardzo niepewne.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że w grze pojawią się takie postacie jak Raiden (Metal Gear Solid), Dante (Devil May Cry), Ratchet (Ratchet & Clank), Sackboy (LittleBigPlanet), Spike (Ape Escape), Sir Daniel Fortesque (MediEvil), Nariko (Heavenly Sword) oraz Evil Cole (inFamous). W wielu tekstach zaznacza się, że ta lista jest wątpliwa, bo obrazki prezentujące postacie zawierają ogólnodostępne grafiki. Spreparowanie jej nie stanowiłoby więc żadnego problemu.

Takie areny być może pojawią się w grze.

Nieco bardziej realnie wyglądają za to areny, które możecie zobaczyć na obrazku (przygotowanym przez użytkownika NeoGAF). Jeśli przecieki się potwierdzą, powalczymy w miejscach inspirowanych takimi grami jak BioShock: Infinite (Columbia), inFamous (Alden’s Tower), LittleBigPlanet (Dreamscape), Killzone (Invasion), LocoRoco (Franzea), Sly Cooper (Paris), Twisted Metal (Black Rock Stadium), czy Resistance (San Francisco).

Powtarzamy, że powyższe odkrycia są niepewne, bo nie skomentowała ich firma Sony. Trudno oczekiwać też, żeby koncern potwierdził każdą z aren i postaci – w końcu ich oficjalne ujawnienia będą zapewne treścią kampanii reklamowej gry. Nie ma wątpliwości, że większość z podanych typów jest oczywista i doskonale pasuje do charakteru All-Stars Battle Royale. Bijatyka zestawiająca bohaterów znanych gier z konsol Sony wyjdzie w październiku tego roku.