Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2011, 13:35

autor: Sarge

Wybierz kolor włosów dla pani Shepard w Mass Effect 3

Rozpoczęła się druga runda głosowania na oficjalny wygląd pani Shepard w grze Mass Effect 3. Po wyborach ogólnego wizerunku przyszedł czas na podjęcie decyzji o kolorze włosów kobiety.

Firma BioWare kontynuuje dopieszczanie wyglądu pani Shepard, która ma pojawić się w kampanii reklamowej gry Mass Effect 3. Po tym, jak gracze wybrali preferowany przez siebie wizerunek bohaterki, teraz mogą zdecydować o... kolorze włosów.

Gdy na przełomie lipca i sierpnia zakończyło się stosowne głosowanie na Facebooku, wydawało się, że charakterystyczna blondynka ostatecznie znajdzie się w pełnej wersji. Tymczasem twórcy postanowili jeszcze trochę popracować nad wyglądem pani Shepard i na popularnym portalu społecznościowym zarządzili kolejne wybory.

Wybierz kolor włosów dla pani Shepard w Mass Effect 3 - ilustracja #1

Tym razem macie możliwość przyczynić się do tego, jaki kolor włosów domyślnie będzie miała bohaterka Mass Effect 3. Dostępne są cztery warianty: czarny, brązowy, blond lub czerwony. Co ciekawe, wybrana wcześniej blondynka nie znajduje już takiego uznania wśród graczy i na razie cieszy się najmniejszym poparciem (w chwili pisania tej wiadomości zdobywając 4 243 głosy). Trzecie miejsce zajmuje kobieta z brązowymi włosami (4 438 głosów), znacznie odstając od „czarnej” odpowiedniczki z 10 120 głosami. Użytkownikom Facebooka najbardziej do gustu przypadła pani z czerwonym kolorem włosów – może pochwalić się wynikiem 14 628 głosów.

Propozycja o największym poparciu zostanie wykorzystana w pełnej wersji i wspomnianej kampanii reklamowej (w tym na okładce kolekcjonerskiej edycji gry). Jeśli chcecie zagłosować na swoją faworytkę, wystarczy kliknąć przycisk „Lubię to!” pod wybranym zdjęciem. Aby tego dokonać, musicie posiadać konto na Facebooku.

Mass Effect 3 zadebiutuje 9 marca 2012 roku w Europie. Gra ukaże się na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w polskiej wersji językowej.