Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2012, 14:30

autor: Muninn

Wszystkie gry z serii EA Classics oraz EA Platinum w niższych cenach

Wszyscy chętni do zapoznania się z grami koncernu Electronic Arts będą mogli nabyć je w niższych cenach w okresie od 21 marca do 7 kwietnia. Tytuły wydane w seriach EA Classics oraz EA Platinum będą w tym czasie sprzedawane ze sporym upustem.

Tym graczom, którzy do tej pory nie zapoznali się z takimi hitami koncernu Electronic Arts jak Alice: Madness Returns, Dragon Age: Początek czy Battlefield: Bad Company 2, nie mogłaby się trafić lepsza okazja do zakupienia tych produkcji. Od 21 marca wszystkie tytuły z serii EA Classics oraz EA Platinum można nabyć ze sporym (w niektórych przypadkach prawie 50-procentowym) rabatem cenowym.

Wszystkie gry z serii EA Classics oraz EA Platinum w niższych cenach - ilustracja #1

Oto kilka najciekawszych tytułów, dostępnych po promocyjnych cenach w seriach EA Classics (gry przeznaczone na PC oraz Xboksa 360) oraz EA Platinum (na PlayStation 3). W nawiasach podajemy końcową cenę produktu.

Promocja trwa od 21 marca, a skończy się 7 kwietnia. Niższe ceny obowiązują w sklepach Empik, Media Markt, Saturn, EURO RTV AGD, Carrefour oraz Tesco. Tytuły z rabatem dostępne są także w sklepach internetowych, w tym w Sklepie Gry-OnLine.

  1. Oficjalna strona EA Polska