Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

EA Classics - newsy i ciekawostki

Wszystkie gry z serii EA Classics oraz EA Platinum w niższych cenach
Wszystkie gry z serii EA Classics oraz EA Platinum w niższych cenach

Muninn, 22 marca 2012, 14:30

Wszyscy chętni do zapoznania się z grami koncernu Electronic Arts będą mogli nabyć je w niższych cenach w okresie od 21 marca do 7 kwietnia. Tytuły wydane w seriach EA Classics oraz EA Platinum będą w tym czasie sprzedawane ze sporym upustem.

Dragon Age II i Crysis 2 w tańszych seriach. Audiobook powieści Dragon Age: Rozłam

Sarge, 27 stycznia 2012, 12:30

Dragon Age II, Dead Space 2 oraz Crysis 2 to jedne z gier, które trafiły do tańszych serii firmy Electronic Arts. Polski dystrybutor z tej okazji udostępnił audiobook pierwszego rozdziału powieści Dragon Age: Rozłam.

Nowe tytuły w serii EA Classics i Platinum
Nowe tytuły w serii EA Classics i Platinum

Soviet, 25 listopada 2011, 15:10

Tanie serie wydawnicze Electronic Arts - Classics i Platinum, rozszerzyły się o nowe tytuły. Wśród przecenionych gier znajdziemy między innymi Crysis 2 i The Sims: Średniowiecze.

Gry z serii FIFA, Need for Speed i inne - promocje Electronic Arts na weekend i Dzień Dziecka

Hed, 27 maja 2011, 12:36

Firma Electronic Arts Polska przygotowała ciekawe promocje na najbliższe dni i wprowadziła do sprzedaży nowe gry w ramach serii EA Classics oraz Platinum. Pierwsza z ofert będzie aktualna w weekend i jest skierowana do fanów serii FIFA oraz FIFA Manager. Druga przecena spodoba się miłośnikom wyścigów, którzy chcieliby kupić tanio gry Need for Speed: Hor Pursuit i Shift 2.

Seria EA Classics w promocji - Sklep GRY-OnLine
Seria EA Classics w promocji - Sklep GRY-OnLine

Maciej Śliwiński, 13 maja 2011, 11:16

Piątek trzynastego wcale nie musi być pechowy! Już dzisiaj startuje przygotowana dla was promocja gier Electronic Arts w serii Classic. Promocja trwać będzie do 22 maja, w ofercie znajdziecie kilkadzięsiąt tytułów, wszystkie za 29,90.