Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2019, 13:20

autor: AlexB

Wolfenstein: Youngblood bez ray tracingu na premierę i szczegóły QuakeConu 2019 - wieści

Dziś piszemy o grze Wolfenstein: Youngblood, która nie będzie posiadała wsparcia dla ray tracingu w czasie rzeczywistym w dniu premiery oraz szczegółach na temat QuakeConu 2019. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wolfenstein: Youngblood bez wsparcia dla ray tracingu na premierę

Pełną graficzną moc Wolfenstein: Youngblood zobaczymy dopiero jakiś czas po premierze. - Wolfenstein: Youngblood bez ray tracingu na premierę i szczegóły QuakeConu 2019 - wieści - wiadomość - 2019-07-23
Pełną graficzną moc Wolfenstein: Youngblood zobaczymy dopiero jakiś czas po premierze.

Złe wiadomości dla miłośników graficznych wodotrysków. Jerk Gustafsson, producent wykonawczy gry Wolfenstein: Youngblood, przyznał w wywiadzie z serwisem VentureBeat, że w dniu premiery, która wyznaczona jest na 26 lipca, tytuł nie będzie wspierał ray tracingu w czasie rzeczywistym. Studio MachineGames i firma Nvidia dopiero przygotowują tę funkcję. Cytując słowa dewelopera:

Specjaliści z Nvidii nadal ciężko pracują, by ray tracing jak najlepiej wyglądał w grze i nie możemy na razie podać daty, kiedy zostanie on wprowadzony. Ale z tego, co widzieliśmy do tej pory, efekt będzie zadowalający.

Wolfenstein: Youngblood zmierza na PC, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem tytułu w wersji na tę pierwszą platformę i myślicie o możliwości grania z ray tracingiem, to zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi tytułu, dostępnymi chociażby w tym miejscu.

Szczegóły na temat QuakeConu 2019

QuakeCon 2019 zbliża się wielkimi krokami. - Wolfenstein: Youngblood bez ray tracingu na premierę i szczegóły QuakeConu 2019 - wieści - wiadomość - 2019-07-23
QuakeCon 2019 zbliża się wielkimi krokami.

26 lipca, czyli w najbliższy piątek, o 18:00 czasu polskiego wystartuje QuakeCon 2019, czyli kolejna odsłona imprezy skupiającej się na produkcjach id Software i innych studiów należących do ZeniMax. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będzie marka Doom, która w grudniu będzie obchodziła swoje 26 urodziny. Goście będą mogli wysłuchać paneli związanych z tą kultową serią FPS-ów i tym, jak wpłynęła ona na krajobraz branży oraz po raz pierwszy osobiście sprawdzić w akcji grywalną wersję Doom Eternal, czyli najnowszej odsłony cyklu, która zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Switchu 22 listopada bieżącego roku.

Ponadto na QuakeConie pojawią się przedstawiciele twórców Fallouta 76 oraz The Elder Scrolls Online. Panel na temat tego pierwszego tytułu odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00 czasu polskiego, a drugiego o godzinie 21:00 czasu polskiego. Zatem jeśli jesteście ciekawi, jak kreuje się przyszłość tych projektów, to warto obserwować omawiane wydarzenie.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. The Great Perhaps
 2. Ice Age: Scrat's Nutty Adventure
 3. Dragon Ball Z: Kakarot
 4. Digimon Survive
 5. Broken Lines
 6. Out of Place
 7. Astral Chain
 8. VR Ping Pong Pro
 9. Tech Corp.
 10. A Rat's Quest: The Way Back Home
 11. Radirgy Swag
 12. Mad Bullets

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Unlucky Seven zwiastun #1
 2. Super Monkey Ball: Banana Blitz HD zwiastun #1
 3. Rune Factory 4 Special E3 2019 trailer
 4. Nowhere Prophet zwiastun na premierę
 5. Night Call zwiastun na premierę
 6. GreedFall dziennik dewelopera #1 - Terra Incognita
 7. Darksiders III: Keepers of the Void zwiastun na premierę
 8. Borderlands 3 So Happy Together
 9. Bakery Simulator zwiastun #1

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach