Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2019, 08:40

autor: Serek

Wymagania sprzętowe gry Wolfenstein Youngblood

Firma Bethesda podzieliła się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry Wolfenstein: Youngblood. Do premiery tytułu pozostało nieco ponad dwa tygodnie.

Ręce do góry, będę strzelał. - Wymagania sprzętowe gry Wolfenstein Youngblood - wiadomość - 2019-07-10
Ręce do góry, będę strzelał.

Bethesda Softworks podzieliła się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry Wolfenstein: Youngblood. Przypomnijmy, że produkcja trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, bo 26 lipca. Tytuł ukaże się na PC, Xboksie One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Z informacji podanej przez dewelopera możemy dowiedzieć się, że wersja PC będzie wymagała połączenia z internetem oraz konta na platformie Bethesda.net (jak to zazwyczaj bywa w przypadku gier studia). Poniżej możecie zapoznać się z minimalną i rekomendowaną specyfikacją sprzętową.

Minimalne wymagania sprzętowe Wolfenstein: Youngblood:

 1. System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bitowe)
 2. Procesor: AMD FX-8350 / Ryzen 5 1400 lub Intel Core i5-3570 / i7-3770
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta grafiki: Nvidia GTX 770 4 GB / GTX 1650 lub odpowiednik AMD
 5. Miejsce na dysku: 40 GB wolnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe Wolfenstein: Youngblood:

 1. System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bitowe)
 2. Procesor: AMD FX-9370 / Ryzen 5 1600X lub Intel Core i7-4770
 3. Pamięć RAM: 16 GB
 4. Karta grafiki: Nvidia GTX 1060 6 GB / RTX 2060 lub odpowiednik AMD
 5. Miejsce na dysku: 40 GB wolnej przestrzeni

Wolfenstein: Youngblood to poboczna odsłona cyklu o przygodach agenta B.J. Blazkowicza. Tym razem graczom przyjdzie pokierować córkami głównego bohatera serii. Jessica i Sophie trafią do Paryża z lat 80. Głównym elementem mechaniki, który wyróżnia spin-off, jest nacisk położony na rozgrywkę w kooperacji. Możemy także spodziewać się więcej akcji (i mniej premiowanego skradania) w jeszcze lepszej oprawie audiowizualnej. Mimo że Youngblood zostało stworzone przy użyciu tej samej technologii, co The New Colossus, to doświadczymy zdecydowanie ciekawszej palety barw.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że produkcja wykorzysta antypirackie zabezpieczenia Denuvo. Jak nietrudno się domyślić, ten pomysł nie przypadł do gustu graczom. Możliwe jednak, że system będzie obecny wyłącznie w wersji gry z serwisu Steam, bowiem Bethesda nie podała tej informacji na swojej platformie. Warto też podkreślić, że Wolfenstein: Youngblood będzie pierwszą grą z serii, która nie zostanie ocenzurowana w Niemczech. Ciekawe, czy taki sam los spotka Cyberpilota, czyli kolejny spin-off cyklu, tym razem dedykowany goglom VR.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Wolfenstein: Youngblood