Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Wolfenstein Cyberpilot (PC)

Wolfenstein Cyberpilot PC

Wolfenstein Cyberpilot to opracowana z myślą o pecetach gra akcji korzystająca z urządzeń wirtualnej rzeczywistości.

Akcji | science fiction | alternatywna historia | rzeczywistość wirtualna | lata 80.

PC Windows
Okładka Wolfenstein Cyberpilot (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2019

Wolfenstein Cyberpilot to wydana na platformę PC gra akcji, opracowana od podstaw z myślą o technologii VR. Projekt opracowało studio Machine Games.

Akcja

Gra toczy się w alternatywnej wersji lat 80., rozwijając wątki z Wolfenstein: The New Order oraz Wolfenstein II: The New Colossus. Akcja osadzona jest dwie dekady po wydarzeniach z drugiej z tych produkcji. Gracz wciela się w hakera, którego zadaniem jest wsparcie paryskiego ruchu oporu w walce z okupacyjnymi wojskami Rzeszy.

Tym razem walka z nazistami jest bardziej wyrównana niż we wcześniejszych odsłonach. Niemiecka machina wojenna jest już mocno osłabiona, a ruch oporu silniejszy niż kiedykolwiek. Nie znaczy to jednak, że przepędzenie nazistów z Paryża będzie łatwe.

Mechanika

Wydane na platformę PC Wolfenstein Cyberpilot to gra akcji. Kierowany przez nas haker nie nadaje się do bezpośrednich starć, ale potrafi za to obchodzić zabezpieczenia niemieckich systemów komputerowych. Tę umiejętność wykorzystuje do przejmowanie kontroli nad nazistowskimi maszynami, takimi jak np. wielka metalowa bestia znana jako Panzerhund.

Po takim hakowaniu gracz może swobodnie pokierować daną maszyną i za jej pomocą siać zniszczenie w szeregach wroga oraz realizować przydzielane mu przez dowództwo rozkazy. Wszystko po to, aby wykorzystując wynalazki Rzeszy przeciwko niej, wyzwolić stolicę Francji spod okupacji.

Kwestie techniczne

Wolfenstein Cyberpilot opracowano wyłącznie z myślą o technologii VR. Dlatego do zabawy wymagane jest posiadanie urządzenia wirtualnej rzeczywistości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.9 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do Wolfenstein Cyberpilot

Wymagania wiekowe Wolfenstein Cyberpilot

18+

Wolfenstein Cyberpilot - nadchodzi spin-off VR popularnego cyklu
Wolfenstein Cyberpilot - nadchodzi spin-off VR popularnego cyklu

wiadomość11 czerwca 2018

Firma Bethesda zapowiedziała Wolfenstein: Cyberpilot, czyli grę VR, w której wcielimy się w hakera przejmującego kontrolę nad niemieckimi maszynami i wykorzystującego je w walce z siłami Rzeszy na ulicach Paryża.