Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2019, 18:34

Wolfenstein Youngblood i Cyberpilot ukończone. Informacje o preloadach

Prace nad grami Wolfenstein: Youngblood oraz Wolfenstein: Cyberpilot dobiegły końca. Dzięki temu poznaliśmy ich wymagania sprzętowe, a także dowiedzieliśmy się, kiedy będzie można rozpocząć pobieranie na poszczególnych platformach (w ramach tak zwanego preloadu).

Firma Bethesda Softworks pochwaliła się na twitterowym profilu serii Wolfenstein, że gry Wolfenstein: Youngblood oraz Wolfenstein: Cyberpilot osiągnęły tak zwany status „gold”. Oznacza to, że deweloperzy z MachineGames i Arkane Studios zakończyli pracę nad tymi projektami, a ich premiera, która została wyznaczona na 26 lipca, jest niezagrożona. Poza tym wydawca ujawnił, kiedy będzie można rozpocząć pobieranie tych pozycji (by móc się nimi cieszyć już w momence debiutu), a także podzielił się wymaganiami sprzętowymi ich pecetowych wersji.

Nim przejdziemy do omówienia opublikowanych informacji, warto zaznaczyć, że podczas gdy Wolfenstein: Youngblood zmierza na PC, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch, przygotowaną z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej grę Wolfenstein: Cyberpilot sprawdzą wyłącznie komputerowi gracze oraz posiadacze konsoli Sony. Obie produkcje doczekają się w Polsce kinowych lokalizacji.

Preload

Na poszczególnych platformach pobieranie wyżej wymienionych produkcji będzie można rozpocząć w następujących terminach:

 

Wolfenstein: Cyberpilot

Wolfenstein: Youngblood

PC (Steam lub Bethesda.net):

23 lipca o 19:00

23 lipca o 19:00

PlayStation 4:

północ z 23 na 24 lipca

północ z 23 na 24 lipca

Xbox One:

nie dotyczy

23 lipca o 14:00

Wymagania sprzętowe

O tym, jaki komputer będzie potrzebny do zabawy w Wolfenstein: Youngblood, informowaliśmy wczoraj. Poniżej znajdziecie natomiast wymagania sprzętowe gry Wolfenstein: Cyberpilot.

Minimalne wymagania sprzętowe Wolfenstein: Cyberpilot:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8.1 lub 10;
 2. Procesor: Intel Core i5-4590, AMD FX 8350 lub lepszy;
 3. Pamięć RAM: 8 GB;
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1070, AMD RX Vega 56 lub lepsza;
 5. Wolne miejsce na dysku: 30 GB;
 6. Zestaw VR: HTC VIVE, Windows Mixed Reality.

Zalecane wymagania sprzętowe Wolfenstein: Cyberpilot:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8.1 lub 10;
 2. Procesor: Intel Core i7-6700K lub AMD Ryzen 5 1600X;
 3. Pamięć RAM: 16 GB;
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1080 lub AMD RX Vega 64;
 5. Wolne miejsce na dysku: 30 GB;
 6. Zestaw VR: HTC VIVE, Windows Mixed Reality.
Wolfenstein: Youngblood pozwoli nie tylko na zabawę w pojedynkę, lecz także na kooperacyjną rozgrywkę. - Wolfenstein Youngblood i Cyberpilot ukończone. Informacje o preloadach - wiadomość - 2019-07-11
Wolfenstein: Youngblood pozwoli nie tylko na zabawę w pojedynkę, lecz także na kooperacyjną rozgrywkę.
 1. Wolfenstein: Youngblood – oficjalna strona internetowa
 2. Wolfenstein: Cyberpilot – oficjalna strona internetowa

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy długie lata. Poza tym studiował kulturoznawstwo na AGH, gdzie lwią część prac zaliczeniowych również poświęcił grom wideo. Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku była jego oczkiem w głowie, przez lata był obecny również w newsroomie, a także pojawił się w dziale publicystyki. Niemniej ostatecznie skoncentrował się na Encyklopedii, gdzie nie tylko pracuje jako autor, lecz zajmuje się również technicznym zapleczem. Ponadto prowadzi własny sklep z grami wideo oraz gadżetami growymi i filmowymi, biega (jego największym osiągnięciem są maratony, jednak ma ochotę porwać się na dystans ultra), uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej