Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2020, 14:55

Nowości w Hearthstone i Wolfenstein: Youngblood z obsługą ray tracingu - wieści

Dziś piszemy o zapowiedzi Przebudzenia Galakronda, czyli kolejnej singlowej przygody w Hearthstone, oraz premierze aktualizacji do gry Wolfenstein: Youngblood, która dodaje wsparcie dla ray tracingu oraz DLSS. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przebudzenie Galakronda – zapowiedź nowej singlowej przygody w Hearthstone

Czas na ostatnią przygodę w Roku Smoka. - Nowości w Hearthstone i Wolfenstein: Youngblood z obsługą ray tracingu - wieści - wiadomość - 2020-01-10
Czas na ostatnią przygodę w Roku Smoka.

Firma Blizzard zapowiedziała Przebudzenie Galakronda, czyli kolejną przygodę przeznaczoną dla jednego gracza w popularnej karciance Hearthstone. To ostatnie tego typu wydarzenie w tzw. Roku Smoka, czyli przed kolejną rotacją kart w standardowym trybie rozgrywki.

Przebudzenie Galakronda zakończy historię rozpoczętą w Dalarańskiej robocie. Zaoferuje ono jednak nie jeden finał, a dwa. Do zwycięstwa poprowadzić możemy bowiem nie tylko Ligę Odkrywców, ale również złowrogą Ligę Z.Ł.A. Łącznie obie ścieżki zaoferują 24 wyjątkowe starcia, dostępne do rozegrania zarówno w trybie standardowym, jak i heroicznym.

W całej przygodzie Przebudzenie Galakronda na odblokowanie czeka 35 nowych kart. Ujawnione do tej pory możecie obejrzeć w tym miejscu. Ponadto ukończenie obu kampanii w trybie heroicznym nagrodzone zostanie dwoma wyjątkowymi rewersami.

Pierwszy rozdział Przebudzenie Galakronda zadebiutuje 21 stycznia, a kolejne będą ukazywały się co tydzień do 11 lutego. Za jeden element przygody trzeba zapłacić 6,99 euro (około 29 złotych) bądź 700 sztuk złota (z wyjątkiem początku kampanii Ligi Z.Ł.A, który jest darmowy). Natomiast całość wyceniono na 19,99 euro (około 84 złote).

Wolfenstein: Youngblood z aktualizacją dodającą obsługę ray tracingu oraz DLSS

Niemal pół roku fani Wolfenstein: Youngblood musieli czekać na obiecaną obsługę ray tracingu w tej grze, lecz oto w końcu jest. Stosowna aktualizacja przygotowana przez studio MachineGames oraz firmę Nvidia została udostępniona w sieci. Waży ona 310 MB i prócz dodania wsparcia dla popularnej technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym umożliwia również korzystanie z DLSS oraz Nvidia Highlights (via DSOGaming).

Aby wszystko mogło zadziałać prawidłowo, niezbędna jest odpowiednia karta grafiki (minimum GeForce RTX 2060) oraz najnowsza wersja systemu Windows 10 (via PurePC). Pomóc mogą także najnowsza wersja sterowników od firmy Nvidia, których główną funkcją jest optymalizacja Wolfenstein: Youngblood z włączonym ray tracingiem. Możecie je ściągnąć z tej strony.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Pokemon Shield
 2. Pokemon Sword
 3. Horace
 4. Dr Kawashima's Brain Training for Nintendo Switch
 5. Zombie Driver HD
 6. LUNA: The Shadow Dust
 7. MisBits
 8. Metal Max Xeno: Reborn
 9. Sir Eatsalot
 10. Broken Lines
 11. PLAN 8
 12. Street Fighter V: Champion Edition

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. MisBits zwiastun #1
 2. LUNA: The Shadow Dust zwiastun #1
 3. Steins;Gate: Hiyoku Renri no Darling zwiastun #1
 4. Realms Beyond: Ashes of the Fallen zwiastun #1
 5. Gleamlight zwiastun #1
 6. DreadOut 2 zwiastun #1
 7. Axiom Verge 2 zwiastun #1
 8. Galaxy in Turmoil zwiastun #1
 9. Lightmatter zwiastun #1
 10. Kentucky Route Zero: TV Edition zwiastun na premierę
 11. Bright Memory: Infinite zwiastun #1
 12. Dr Kawashima's Brain Training for Nintendo Switch zwiastun na premierę
 13. AO Tennis 2 zwiastun #1
 14. Wooden Nickel zwiastun #1
 15. Warhammer Underworlds: Online zwiastun #1