Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 stycznia 2020, 13:01

autor: AlexB

Data startu Lunar New Year Sale 2020 na Steam

23 stycznia o godzinie 19:00 wystartuje kolejna promocja na cyfrowej platformie Steam. Odniesie się ona tematycznie do Chińskiego Nowego Roku, który nadejdzie 25 stycznia.

[Aktualizacja] W serwisie Reddit pojawił się screen oficjalnej wiadomości od firmy Valve, która potwierdza, że wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku na Steamie wystartuje 23 stycznia. Ponadto dowiedzieliśmy się, że jej koniec wyznaczono na 27 stycznia.

Za nieco ponad dwa tygodnie Chińczycy będą obchodzili ważne święto. Według tamtejszego tradycyjnego kalendarza, 25 stycznia w Państwie Środka rozpocznie się nowy rok, którego patronem będzie Szczur. W uroczystościach weźmie udział mnóstwo osób, stanowiących dużą siłę na rynku elektronicznej rozrywki. Nic zatem dziwnego, że firmy związane z branżą szykują różne niespodzianki z okazji nadchodzącego wydarzenia. Wśród nich możemy wymienić chociażby Valve, dla którego wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku na Steamie jest już tradycją. Jak podaje serwis SteamDB, jej kolejna edycja rozpocznie się 23 stycznia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Chiński Nowy Rok od kilku lat kojarzy się nie tylko z lampionami, ale również z wyprzedażami na największych platformach cyfrowej dystrybucji. / Źródło: chinesenewyearsingapore.business.site - Data startu Lunar New Year Sale 2020 na Steam - wiadomość - 2020-01-10
Chiński Nowy Rok od kilku lat kojarzy się nie tylko z lampionami, ale również z wyprzedażami na największych platformach cyfrowej dystrybucji. / Źródło: chinesenewyearsingapore.business.site

Nadchodząca wyprzedaż będzie pierwszą dużą promocją na Steamie, która wystartuje w tym roku. Rozpocznie się ona niecały miesiąc po zakończeniu Winter Sale 2019. Nasze portfele nie zdążą zatem porządnie odpocząć, a znów pojawi się okazja na wydanie kilku groszy na gry. Pytanie tylko, czy będzie warto? Pewien ogląd na to, czego możemy się spodziewać, może dawać oferta z ubiegłego roku. Jej wycinek znajdziecie w tym miejscu.

Z okazji Chińskiego Nowego Roku prócz promocji na Steamie możemy się także spodziewać wyprzedaży na takich platformach, jak GOG czy Uplay, a także specjalnych wydarzeń chociażby w Overwatch. Szczegóły na ich temat oraz dokładne daty ich startu nie są jednak jak na razie znane.

  1. Steam – strona główna

Ostatnia aktualizacja: 2020-01-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Informacja pojawiła sie pierwotnie 7 stycznia 2020, 09:39.