Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 03:49

autor: Serek

Świeżutki zwiastun Wolfenstein Youngblood z E3 2019

Podczas konferencji firmy Bethesda zaprezentowano nowy zwiastun gry Wolfenstein: Youngblood. Tytuł opowie historię dwóch córek Blazkowicza, które będą musiały odnaleźć ojca w okupowanym Paryżu.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Córki wrodziły się w tatusia. - Świeżutki zwiastun Wolfenstein Youngblood z E3 2019 - wiadomość - 2019-06-10
Córki wrodziły się w tatusia.

Podczas konferencji firmy Bethesda mogliśmy zobaczyć najnowszy zwiastun gry Wolfenstein: Youngblood. Akcja gry będzie toczyć się dwadzieścia lat po wydarzeniach znanych z The New Colossus. Będziemy mogli sami, lub w towarzystwie partnera, wybrać się na poszukiwania B.J. Blazkowicza. Akcja rozegra się w okupowanym Paryżu, a głównymi bohaterkami gry będą córki protagonisty poprzednich odsłon: Sophie i Jessica.

Twórcy zapowiadają, że Youngblood będzie znacznie dłuższy od poprzednich części. Wygląda również na to, że po krytykowanym za zbyt mocne skupienie się na narracji (głównie za pomocą przydługich przerywników filmowych) The New Colossus, studio MachineGames zaserwuje produkcję oferującą świetną rozgrywkę.

Tytuł trafi na półki sklepowe 26 lipca bieżącego roku. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na oficjalnej stronie internetowej. Gra ukaże się na PC (Steam i Bethesda.net), Xboksie One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Przy okazji prezentacji Youngblood twórcy pokazali także Wolfenstein: Cyberpilot, czyli grę akcji skierowaną do posiadaczy urządzeń wirtualnej rzeczywistości. Gracz wcieli się w hakera, który pomoże ruchowi oporu w walce z nazistami. Premiera gry również odbędzie się 26 lipca tego roku. Tytuł trafi na PC i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Wolfenstein: Youngblood
  2. Wolfenstein: Youngblood - data premiery i gameplay trailer
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood