Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 03:45

autor: Lazlo

Nowy cinematic trailer The Elder Scrolls Online i kolejne dodatki

Podczas swojej prezentacji na targach E3 2019 Bethesda zaprezentowała nowy trailer wydanego właśnie, trzeciego dużego rozszerzenia do The Elder Scrolls Online pod tytułem Elsweyr. Zapowiedziane zostały także dwa kolejne DLC, które mają ukazać się jeszcze w tym roku.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
W tej bajce będą smoki. - Nowy cinematic trailer The Elder Scrolls Online i kolejne dodatki - wiadomość - 2019-06-10
W tej bajce będą smoki.

Podczas swojego pokazu w ramach E3 2019 Bethesda zaprezentowała zwiastun ukazujący nowy dodatek do The Elder Scrolls Online zatytułowany Elsweyr. Zapowiedziane zostały także dwa kolejne DLC - Dragonhold oraz Scalebreaker. Mają one zostać szerzej przedstawione podczas zaplanowanej na koniec lipca imprezy QuakeCon i oba zadebiutują jeszcze w tym roku.

Pokazany cinematic trailer jest naprawdę widowiskowy i robi wszystko, by przykuć uwagę graczy – są w nim Khajici, nekromanci oraz, co najważniejsze, smoki. O tym, czy sprostamy nowym wyzwaniom możemy przekonać się już teraz, ponieważ dodatek Elsweyr trafił do sprzedaży 4 czerwca.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach