Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 03:42

autor: AlexB

The Elder Scrolls Legends - nowe zwiastuny i zapowiedź dodatku Moons of Elsweyr

Podczas konferencji firmy Bethesda zorganizowanej przy okazji targów E3 2019 opublikowano nowy zwiastun karcianki The Elder Scrolls: Legends. Ponadto zapowiedziano kolejne rozszerzenie do tego tytułu – Moons of Elsweyr.

Nowe rozszerzenie do TES: Legends skupi się na rasie Khajiitów. - The Elder Scrolls Legends - nowe zwiastuny i zapowiedź dodatku Moons of Elsweyr - wiadomość - 2019-06-10
Nowe rozszerzenie do TES: Legends skupi się na rasie Khajiitów.

Podczas swojej konferencji na targach E3 2019 firma Bethesda nie zapomniała o swojej karciance – The Elder Scrolls: Legends. Zaprezentowała ona nowy, utrzymany w humorystycznej konwencji zwiastun tej produkcji free-to-play, promujący zabawę na urządzeniach mobilnych. Można go obejrzeć poniżej.

To jeszcze nie wszystko. 27 czerwca The Elder Scrolls: Legends otrzyma nowe rozszerzenie, zatytułowane Moons of Elsweyr (Księżyce Elsweyr). Wprowadzi ono do gry ponad 75 nowych kart, w większości związanych z rasą Khajiitów. Można już składać zamówienia przedpremierowe na dodatek. Za 50 pakietów, legendarną kartę, tytuł Dzierżyciel kamienia gniewu i specjalny rewers trzeba zapłacić 49,99 dolarów (około 188 złotych). Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

The Elder Scrolls: Legends można ściągnąć za darmo na PC, a także smartfonach i tabletach z systemami iOS oraz Android. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej (obejmującą zarówno napisy, jak i dialogi).

  1. Oficjalna strona firmy Bethesda
  2. Oficjalna strona gry The Elder Scrolls: Legends