Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 04:00

autor: Entelarmer

Deathloop to nowa gra Arkane Studios

Na konferencji firmy Bethesda z okazji E3 2019 zapowiedziano Deathloop - nowy projekt Arkane Studios. Będzie to "innowacyjna gra akcji FPP" z parą zabójców pogrążonych w niekończącej się walce na śmierć i życie.

Arkane ujawniło swoją nową grę. - Deathloop to nowa gra Arkane Studios - wiadomość - 2019-06-10
Arkane ujawniło swoją nową grę.

Jak na razie konferencja Bethesdy nie przyniosła ze sobą wielu zapowiedzi nowych gier. Niemniej jedna produkcja przykuła uwagę wielu. Mowa o Deathloop, czyli nowym projekcie zespołu Arkane Studios, ujawnionym w trakcie imprezy. Tytuł przeniesie nas na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, gdzie weźmiemy udział w nietypowym pojedynku między parą zabójców. Najwyraźniej żaden z nich nie może umrzeć na stałe, ale jedno z nich zamierza przerwać ten cyklu. Produkcja ma zaoferować „innowacyjne podejście do pierwszoosobowych gier akcji”, pozwalając na rozwiązanie każdej sytuacji w dowolny sposób. Bohater będzie też posiadał specjalne moce, w tym telekinezę. Na razie nie wiemy nic więcej na temat gry, nie znamy też daty premiery oraz platform docelowych. Zwiastun Deathloop zamieściliśmy poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Deathloop

Deathloop