Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2017, 16:30

Wieści ze świata (Total War: Warhammer / Humble Monthly, Battlefield 1, Fallout Shelter) 8/2/2017

Dziś piszemy o paczce Humble Monthly, w ramach której można kupić Total War: Warhammer i inne gry za ok. 50 zł, czasowej promocji na Przepustkę Premium do Battlefield 1 oraz o premierze Fallout Shelter na Windows 10 i Xboksie One. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Total War: Warhammer za ok. 50 zł w Humble Monthly

Serwis Humble Bundle już od 2015 roku oferuje paczki Humble Monthly – comiesięczne zestawy gier za 12 dolarów, których zawartość jest w większości niejawna – ale dopiero z początkiem bieżącego roku owa usługa stała się naprawdę interesująca. Najnowsza oferta to potwierdza. Do 3 marca za niecałe 50 zł możecie kupić pakiet, którego sztandarowym (jedynym ujawnionym) elementem jest strategia Total War: Warhammer.

Jakich pozycji można się spodziewać poza tym? Wiadomo tylko, że łączna wartość paczki przekracza 100 dolarów. Więcej wniosków można wyciągnąć, biorąc poprawkę na gry, które znalazły się choćby w ostatnim zestawie:

  1. XCOM 2
  2. Ryse: Son of Rome
  3. Abzu
  4. SteamWorld Heist
  5. Okhlos
  6. Project Highrise
  7. Husk
  8. Hollow Knight (ekskluzywna próbka)
  9. Oh, Deer! (Humble Original, czyli gra niedostępna nigdzie indziej – co miesiąc jest taka w paczce)

Jak widać, oferta jest bardzo dobra – tylko że to niestety wciąż w dużym stopniu kupowanie kota w worku. Warto jeszcze wspomnieć, że 5% wartości każdego zakupu jest przekazywane na rzecz różnych organizacji charytatywnych.

Wieści ze świata (Total War: Warhammer / Humble Monthly, Battlefield 1, Fallout Shelter) 8/2/2017 - ilustracja #1

Promocja – więcej bonusów przy zakupie Premium Pass do Battlefield 1

Firma Electronic Arts próbuje zachęcić posiadaczy gry Battiefield 1 do zaopatrywania się w Przepustkę Premium, organizując promocję z nią związaną. Do 15 marca kupując Przepustkę, otrzymacie jednocześnie Ulepszenie do Edycji Specjalnej (Deluxe Edition Upgrade), które gwarantuje Pakiet Czerwonego Barona, Pakiet Lawrence’a z Arabii (zestawy przedmiotów związanych z dwiema słynnymi postaciami) oraz 3 skórki na pojazdy i 5 pakietów bojowych (też ze skórkami). Oferta nie dotyczy osób, które kupiły Premium Pass wcześniej.

Przepustka Premium gwarantuje bezpłatny (czyt. bez dodatkowych kosztów) dostęp do planowanych czterech dużych DLC do Battlefielda 1, w dodatku z dwutygodniowym wyprzedzeniem. - Wieści ze świata (Total War: Warhammer / Humble Monthly, Battlefield 1, Fallout Shelter) 8/2/2017 - wiadomość - 2017-02-08
Przepustka Premium gwarantuje bezpłatny (czyt. bez dodatkowych kosztów) dostęp do planowanych czterech dużych DLC do Battlefielda 1, w dodatku z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Fallout Shelter zadebiutował na Windows 10 i Xboksie One

Zgodnie z niedawną zapowiedzią, Bethesda udostępniła grę Fallout Shelter na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10 (przez Windows Store) i na konsoli Xbox One. Produkcja na tych platformach jest objęta programem Xbox Play Anywhere, co oznacza, że postępy są wspólne dla obu urządzeń i można bawić się naprzemiennie z użyciem jednego lub drugiego, kontynuując rozbudowę swojej krypty.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Wpadł w sidła elektronicznej rozrywki przez starszego brata – kolekcjonera gier i gracza. Przez lata młodości nie miał własnego sprzętu nadającego się do grania, więc inwestował czas w wertowanie GOL-owskiej Wielkiej Encyklopedii Gier (i CD-Action). Swoje przeznaczenie dopełnił krótko po maturze, w 2013 roku, wysyłając CV do krakowskiej redakcji. Zdobył wykształcenie dwuklasowca – bibliotekarza/infobrokera – ale zamiast pójść w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni, wolał kontynuować karierę autora wiadomości ze świata (i nie tylko). Po paru latach wiercenia dziury w brzuchu połowie redakcji wyszarpał miejsce w gronie pracowników GRYOnline.pl i w 2017 r. przeniósł się do Krakowa. Zanim wyfrunął stamtąd do Poznania (w 2020 r.), zdążył zostać zapamiętany jako ten koleś, który bywa na tolkienowskich konwentach, jeździ paskudnym Subaru Imprezą i wywija mieczem na firmowym parkingu. Dziś z dystansu dogląda Encyklopedię Gier i Serwis Informacyjny.

więcej