Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2015, 09:29

autor: Góral

Humble Monthly, czyli PC-towe gry w abonamencie

Organizatorzy popularnej akcji Humble Bundle postanowili wdrożyć w życie kolejny pomysł. Tym razem będzie to coś w rodzaju znanej z konsol PlayStation subskrypcji PlayStation Plus. Płacąc co miesiąc 12 dolarów, otrzymywać będziemy paczkę PC-towych gier.

Humble Bundle rozszerza swoją działalność. Obecnie możemy korzystać z organizowanych od czasu do czasu promocji Humble Bundle, cotygodniowych Humble Weekly, Books Bundle (książki, komiksy itd.), Mobile Bundle (gry na urządzenia mobilne) oraz ze sklepu cyfrowej dystrybucji Humble Store. Natomiast od listopada zaczną się pojawiać comiesięczne paczki gier, których w odróżnieniu od obecnych promocji, nie będziemy kupować za dowolne kwoty, lecz w ramach stałego abonamentu. Koszt subskrypcji ustalono na 12 dolarów (około 46 zł), jednak nie wiemy, co dostaniemy w zamian. Nowe pozycje (nie zdradzono ile ich będzie, chociaż plotkuje się o 6) abonenci mają otrzymywać w pierwszy piątek każdego miesiąca, począwszy od 6 listopada.

W przypadku Humble Monthly w każdy pierwszy piątek miesiąca będziemy otrzymywać paczkę gier. - Humble Monthly, czyli PC-towe gry w abonamencie - wiadomość - 2015-10-02
W przypadku Humble Monthly w każdy pierwszy piątek miesiąca będziemy otrzymywać paczkę gier.
Humble Monthly w skrócie:
  • Nowa inicjatywa Humble Bundle, w ramach której wykupujemy abonament dający w każdym miesiącu dostęp do nowych gier
  • Koszt subskrypcji ustalono na 12 dolarów (około 46 zł)
  • Nowe produkcje będziemy poznawać w każdy pierwszy piątek miesiąca
  • Pierwsza paczka pojawi się 6 listopada

Naturalnie z abonamentu będzie można zrezygnować w każdej chwili, zachowując otrzymane gry. Dodatkowo zapisując się teraz, otrzymacie od razu Legend of Grimrock II w ramach prezentu. Warto jeszcze wspomnieć, że zgodnie z tradycją Humble Bundle, część pieniędzy idzie na cele charytatywne – w tym przypadku będzie to 5% od każdego abonamentu.

Humble Monthly nie będzie pierwszą tego typu akcją. Wystarczy wspomnieć chociażby o konsolowych PlayStation Plus i Games with Gold, w których także co miesiąc dostajemy kilka produkcji (oraz dodatkowe korzyści, jak np. możliwość zabawy w multiplayrze czy zniżki na zakupy w PlayStation Store / Sklepie Xbox Games) w ramach abonamentu.