Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2015, 10:19

autor: luckie

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – posłuchaj głównego motywu

Marcin Przybyłowicz, jeden z autorów soundtracku do Wiedźmina 3, opublikował w serwisie YouTube główny motyw z dodatku Serca z Kamienia. Oprócz tego da tam się odsłuchać fragmenty sesji nagraniowych do ścieżki dźwiękowej z rozszerzenia.

Podczas przygód z Serc z Kamienia towarzyszyć nam będą nowe utwory - Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – posłuchaj głównego motywu - wiadomość - 2015-10-02
Podczas przygód z Serc z Kamienia towarzyszyć nam będą nowe utwory

Fani soundtracku do Wiedźmina 3 mogą rozkoszować się kolejnym utworem autorstwa Marcina Przybyłowicza, stworzonym z myślą o nadchodzącym rozszerzeniu do gry. Na kanale kompozytora w serwisie YouTube opublikowano główny motyw z Wiedźmina 3: Serc z Kamienia. Da się tam też znaleźć krótkie filmy z sesji nagraniowych do ścieżki dźwiękowej z dodatku, z udziałem takich egzotycznych instrumentów jak saz, kemenche czy lira korbowa. Pasjonatów muzyki zapraszamy pod ten adres (Marcin Przybyłowicz, kanał YouTube). Poniżej znajdziecie wspomniany główny motyw z Serc z Kamienia:

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia ukaże się 13 października 2015 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Dodatek do bestsellerowego RPG-a akcji od CD Projekt RED wprowadzi nowy wątek fabularny, który zapewni co najmniej 10 godzin zabawy, nie licząc 5 godzin na misje poboczne. Na przyszły rok planowane jest jeszcze jedno duże rozszerzenie do gry. Wiedźmin 3: Krew i Wino zabierze nas do zupełnie nowego regionu, nietkniętego wojną kraiku Touissant.

  1. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon