Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2012, 12:30

autor: Sarge

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Skullgirls, Anno 2070) 27/4/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim, wynikach sprzedaży niezależnej bijatyki Skullgirls, beta testach trybu multiplayer w grze Anno 2070, a także znaku towarowym SimOcean zarejestrowanym przez firmę Electronic Arts.

Gemini Rue

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Gemini Rue. Dzieło studia Wadjet Eye Games możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 3,99 euro (ok. 17 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Pete Hines ze studia Bethesda Softworks napisał na Twitterze: „Przygotowuję się do wypuszczenia trochę większej liczby informacji na temat Skyrim/DLC. Może w przyszłym tygodniu? Zobaczymy. Staram się również potwierdzić datę implementacji wsparcia dla kontrolera Kinect”. Wpis daje nadzieję, że w przyszłym tygodniu doczekamy się szczegółów na temat pierwszego dodatku DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Powinniśmy także dowiedzieć się, kiedy dokładnie posiadacze Xboksa 360 doczekają się aktualizacji wprowadzającej obiecaną obsługę Kinecta.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Skullgirls, Anno 2070) 27/4/12 - ilustracja #1

Hybrid

Caleb Arseneaux ze studia 5th Cell potwierdził datę opublikowania bety oraz cenę gry Hybrid. Przedpremierowe testy odbędą się jeszcze w tym miesiącu, a więc dojdzie do nich w ciągu kilku najbliższych dni. Z kolei za pełną wersję przyjdzie graczom zapłacić 1200 punktów Microsoftu. Hybrid zadebiutuje latem bieżącego roku w usłudze Xbox Live Arcade.

Anno 2070

Rozpoczęły się otwarte beta testy nowego trybu multiplayer w grze Anno 2070. Mowa o Domination Mode, w którym do walki stają ze sobą dwa zespoły składające się maksymalnie z pięciu graczy. Zwycięży ta drużyna, która zdobędzie większą ilość punktów gromadzonych za wykonywanie misji z trybu dla jednego gracza z nieustannie wzrastającym poziomem trudności. Postępy poszczególnych osób są przesyłane na serwer automatycznie po ukończeniu każdego zadania. Szczegółowe informacje na temat trybu znajdziecie na oficjalnym forum.

Skullgirls

Studio Reverge Labs ogłosiło, że niezależna gra Skullgirls w ciągu pierwszych dziesięciu dni od premiery została zakupiona przez ponad 50 tysięcy graczy. Dwuwymiarowa bijatyka od 10 kwietnia jest dostępna w amerykańskiej wersji usługi PlayStation Network, a dzień później zadebiutowała na łamach Xbox Live.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Skullgirls, Anno 2070) 27/4/12 - ilustracja #2

SimOcean

Redaktorzy serwisu Siliconera zauważyli, że firma Electronic Arts przedwczoraj zarejestrowała znak towarowy SimOcean. W sieci pojawiły się spekulacje, że chodzi o kolejną produkcję autorstwa studia Maxis, które aktualnie pracuje nad dodatkami do gry The Sims 3 oraz nową odsłoną cyklu SimCity.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: