Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2017, 17:34

Wieści ze świata (The Elder Scrolls: Legends, Call of Duty: Black Ops III) 1/6/2017

Dziś piszemy o udostępnieniu The Elder Scrolls: Legends na Steamie (wraz z patchem 1.64) oraz o rozpoczęciu promocji w Call of Duty: Black Ops III, w ramach której można grać na mapach z DLC przez miesiąc za darmo (tylko na PC). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Elder Scrolls: Legends trafiło na Steama

Niecałe trzy miesiące po oficjalnym zakończeniu beta-testów gra The Elder Scrolls: Legends doczekała się niejako drugiej premiery – przynajmniej na komputerach osobistych. Darmowa karcianka firmy Bethesda Softworks została udostępniona na platformie Steam – już nie trzeba korzystać z programu Bethesda.net Launcher, by cieszyć się tym tytułem.

Nowemu wydaniu pecetowej wersji towarzyszyło wypuszczenie patcha 1.64. Główną zawartą w nim atrakcją jest tryb obserwatora, który pozwala podglądać pojedynki toczone przez znajomych. Ponadto łatka modyfikuje działanie kilku kart na rzecz lepszego wyważenia rozgrywki i zwiększa przejrzystość interfejsu (w sklepie i module budowy talii). Pełny opis zmian znajdziecie tutaj.

Call of Duty: Black Ops III – mapy z DLC dostępne za darmo

Ruszyła promocja zapowiedziana w ubiegłym tygodniu. Posiadacze podstawowej wersji gry Call of Duty: Black Ops III w wersji PC mogą do 29 czerwca grać w trybie multiplayer na 16 dodatkowych mapach, które weszły w skład dodatków DLC (Awakening, Eclipse, Descent, Salvation). Z kolei nabywcy przepustki sezonowej będą w tym samym czasie otrzymywali dwa razy więcej punktów doświadczenia. Podobną premią obdarzono osoby, które posiadają pojedyncze add-ony, ale w ich przypadku bonusowe XP będą naliczane tylko podczas zabawy na mapach wchodzących w skład posiadanych przez nie rozszerzeń.

Aby móc wypróbować mapy z dodatków, trzeba pobrać DLC Multiplayer DLC Trial Pack, które pojawiło się na karcie Call of Duty: Black Ops III w Waszej bibliotece gier na Steamie (jeśli nie zmieniliście ustawień, ściągnięcie tych danych powinno nastąpić automatycznie).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

  1. Mount & Blade II: Bannerlord

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

  1. Elex – cinematic