Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXONEPS4PC
Okładka Call of Duty: Black Ops III - Eclipse (XONE)
OkładkaCall of Duty: Black Ops III - Eclipse (XONE)

Call of Duty: Black Ops III - Eclipse

Drugi dodatek DLC do gry Call of Duty: Black Ops III, dostępny w ramach przepustki sezonowej wyłącznie dla posiadaczy pecetów oraz konsol ósmej generacji. Zgodnie z tradycją ostatnich odsłon serii, w ramach rozszerzenia otrzymujemy dwa główne elementy.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Black Ops III.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call of Duty: Black Ops III - Eclipse Premiera

19kwi2016

PS4

19maj2016

XONE PC

Gry podobne do Call of Duty: Black Ops III - Eclipse

Halo 5: Guardians

Battlefield 4

Battlefield Hardline

Eclipse jest drugim rozszerzeniem DLC, wchodzącym w skład przepustki sezonowej do wydanej w listopadzie 2015 roku na platformie PS4, PC i XONE gry Call of Duty: Black Ops III studia Treyarch. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszego dodatku, Awakening, DLC zostało najpierw udostępnione użytkownikom konsol PlayStation 4, zaś posiadacze pecetów oraz Xboksa One otrzymali je z 30-dniowym opóźnieniem. Zgodnie z polityką firmy Activision, Call of Duty: Black Ops III – Eclipse (podobnie jak i sama przepustka sezonowa) nie jest dostępny dla posiadaczy starszych platform sprzętowych, takich jak Xbox 360 i PlayStation 3.

Podążając drogą wytyczoną przez ostatnie odsłony serii Call of Duty, opisywane rozszerzenie przynosi ze sobą dwa główne elementy. Pierwszy z nich stanowi kolejny rozdział kooperacyjnej minikampanii zombie, zatytułowany Zetsuboui No Shima. Starający się powstrzymać apokalipsę zombie bohaterowie zostają w nim uwięzieni na niewielkiej wyspie na Pacyfiku, gdzie przyjdzie im przemierzyć kilka zróżnicowanych lokacji – od tropikalnych lasów po tajne laboratoria badawcze. Wykorzystując szereg alternatywnych metod, takich jak tyrolki czy systemy kanalizacyjne, gracze będą musieli uporać się z hordami żywych trupów i innymi efektami prowadzonych na wyspie badań.

Drugim elementem dodatku jest tradycyjny zestaw czterech nowych map, przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej. Dzięki nim, tym razem przychodzi nam odwiedzić osadzoną w buddyjskim klasztorze arenę sportów walki (Knockout), orbitalny port lotniczy (Spire), wojskowy system transportowy, zawieszony wysoko nad aktywnym wulkanem (Rift) oraz postapokaliptyczny obóz, stanowiący wariację na temat znanej z Call of Duty: World at War mapy Banzai (Verge).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran  

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Black Ops III - Eclipse

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Call of Duty: Black Ops III - Eclipse Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-530 2.93 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6970 lub lepsza
  • Windows 7/8/8.1 64-bit
PS4
XONE
PC