Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Call of Duty: Black Ops III - Eclipse (PC)

Call of Duty: Black Ops III - Eclipse

Drugi dodatek DLC do gry Call of Duty: Black Ops III, dostępny w ramach przepustki sezonowej wyłącznie dla posiadaczy pecetów oraz konsol ósmej generacji. Zgodnie z tradycją ostatnich odsłon serii, w ramach rozszerzenia otrzymujemy dwa główne elementy.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Black Ops III.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | multiplayer | kooperacja | strzelanki

Okładka Call of Duty: Black Ops III - Eclipse (PC)

data premiery gry:

19kwi2016

PS4

19maj2016

XONE PC

Eclipse jest drugim rozszerzeniem DLC, wchodzącym w skład przepustki sezonowej do wydanej w listopadzie 2015 roku na platformie PS4, PC i XONE gry Call of Duty: Black Ops III studia Treyarch. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszego dodatku, Awakening, DLC zostało najpierw udostępnione użytkownikom konsol PlayStation 4, zaś posiadacze pecetów oraz Xboksa One otrzymali je z 30-dniowym opóźnieniem. Zgodnie z polityką firmy Activision, Call of Duty: Black Ops III – Eclipse (podobnie jak i sama przepustka sezonowa) nie jest dostępny dla posiadaczy starszych platform sprzętowych, takich jak Xbox 360 i PlayStation 3.

Podążając drogą wytyczoną przez ostatnie odsłony serii Call of Duty, opisywane rozszerzenie przynosi ze sobą dwa główne elementy. Pierwszy z nich stanowi kolejny rozdział kooperacyjnej minikampanii zombie, zatytułowany Zetsuboui No Shima. Starający się powstrzymać apokalipsę zombie bohaterowie zostają w nim uwięzieni na niewielkiej wyspie na Pacyfiku, gdzie przyjdzie im przemierzyć kilka zróżnicowanych lokacji – od tropikalnych lasów po tajne laboratoria badawcze. Wykorzystując szereg alternatywnych metod, takich jak tyrolki czy systemy kanalizacyjne, gracze będą musieli uporać się z hordami żywych trupów i innymi efektami prowadzonych na wyspie badań.

Drugim elementem dodatku jest tradycyjny zestaw czterech nowych map, przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej. Dzięki nim, tym razem przychodzi nam odwiedzić osadzoną w buddyjskim klasztorze arenę sportów walki (Knockout), orbitalny port lotniczy (Spire), wojskowy system transportowy, zawieszony wysoko nad aktywnym wulkanem (Rift) oraz postapokaliptyczny obóz, stanowiący wariację na temat znanej z Call of Duty: World at War mapy Banzai (Verge).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Oczekiwania czytelników: 4,2 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Gry podobne do Call of Duty: Black Ops III - Eclipse

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Black Ops III - Eclipse

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Black Ops III - Eclipse

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-530 2.93 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6970 lub lepsza
  • Windows 7/8/8.1 64-bit
Call of Duty: Black Ops III – kompendium wiedzy [Aktualizacja #12: DLC Zombies Chronicles, Mod Tools i inne]
Call of Duty: Black Ops III – kompendium wiedzy [Aktualizacja #12: DLC Zombies Chronicles, Mod Tools i inne]

wiadomość25 września 2016

Niniejszy artykuł zawiera kompendium wiedzy o grze Call of Duty: Black Ops III, na bieżąco uzupełniane kolejnymi doniesieniami nt. tego FPS-a studia Treyarch. W dwunastej aktualizacji piszemy o nieoczekiwanym piątym DLC (Zombies Chronicles), otwartych beta-testach narzędzi moderskich i o Multiplayer Starter Packu.

Call of Duty: Black Ops III – pojedyncze DLC niedostępne na Steamie
Call of Duty: Black Ops III – pojedyncze DLC niedostępne na Steamie

wiadomość15 sierpnia 2016

Firma Activision zablokowała możliwość zakupu pojedynczych dodatków do Call of Duty: Black Ops III na Steamie. Oznacza to, że jedyną opcją na nabycie DLC do ostatniego Call of Duty na PC jest zaopatrzenie się w zawierającą wszystkie cztery rozszerzenia przepustkę sezonową.

Drugie DLC do Call of Duty: Black Ops III - Eclipse - zadebiutuje 19 kwietnia na PS4
Drugie DLC do Call of Duty: Black Ops III - Eclipse - zadebiutuje 19 kwietnia na PS4

wiadomość1 kwietnia 2016

Firma Activision ujawniła zawartość dodatku Eclipse do gry Call of Duty: Black Ops III. 19 kwietnia DLC trafi do posiadaczy PlayStation 4, natomiast użytkownicy innych platform poczekają na nie miesiąc dłużej.

PS4
XONE
PC