Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2016, 09:46

Drugie DLC do Call of Duty: Black Ops III - Eclipse - zadebiutuje 19 kwietnia na PS4

Firma Activision ujawniła zawartość dodatku Eclipse do gry Call of Duty: Black Ops III. 19 kwietnia DLC trafi do posiadaczy PlayStation 4, natomiast użytkownicy innych platform poczekają na nie miesiąc dłużej.

Drugi dodatek do nowej odsłony Call of Duty w pierwszej kolejności pojawi się na konsoli PlayStation 4. - Drugie DLC do Call of Duty: Black Ops III - Eclipse - zadebiutuje 19 kwietnia na PS4 - wiadomość - 2016-04-01
Drugi dodatek do nowej odsłony Call of Duty w pierwszej kolejności pojawi się na konsoli PlayStation 4.

Firma Activision ujawniła zawartość drugiego DLC do Call of Duty: Black Ops III, zatytułowanego Eclipse. W rozszerzeniu otrzymamy cztery nowe mapy do rozgrywki sieciowej oraz dodatkową zawartość w trybie Zombie. Podobnie jak poprzednie DLC, Awakening, Eclipse ukaże się najpierw na PlayStation 4 (premiera 19 kwietnia), zaś dopiero miesiąc później zagrają w nie posiadacze PC oraz Xboksa One.

Zawarte w rozszerzeniu mapy to Spire, Rift, Knockout oraz Verge. Pierwsza z nich przeniesie nas na teren futurystycznego lotniska w chmurach, pełnego otwartych przestrzeni oraz nowoczesnych technologii, gdzie każdy zły ruch może poskutkować upadkiem z dziesiątek tysięcy metrów. Druga, osadzona w ośrodku wojskowym, stawia na wymiany ognia na krótkim dystansie. Z kolei Knockout to klasztor Shaolin, stylizowany na lata 70., w którym znajdzie się miejsce zarówno dla osób lubiących walkę w zwarciu, jak i preferujących starcia na nieco większą odległość. Ostatnią z lokacji, Verge, od razu poznają osoby, które grały w sieci w World at War – to postapokaliptyczna wariacja na temat tamtejszej mapy Banzai, gdzie kluczowe ma być przejmowanie kontroli nad mostem, systemem tuneli oraz fortyfikacjami.

Tym razem będziemy eliminować żywe trupy na mrocznej wyspie. - Drugie DLC do Call of Duty: Black Ops III - Eclipse - zadebiutuje 19 kwietnia na PS4 - wiadomość - 2016-04-01
Tym razem będziemy eliminować żywe trupy na mrocznej wyspie.

Eclipse pozwoli także odkryć ciąg dalszy historii w trybie Zombie, w której bohaterowie trafią na tajemniczą wyspę na Pacyfiku, na której eksperymenty biologiczne stworzyły nowych, przerażających nieumarłych. Oprócz nieznanych do tej pory przeciwników możemy się też spodziewać kolejnych metod przemieszczania się, większej ilości pułapek oraz zadań pobocznych. Drugi dodatek nie będzie oczywiście wszystkim, co ma do zaoferowania Activision przy okazji Call of Duty: Black Ops III: na przepustkę sezonową składają się cztery rozszerzenia, otrzymamy więc jeszcze co najmniej kolejne dwa DLC.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Call of Duty: Black Ops III
  2. Recenzja gry Call of Duty: Black Ops III – Cyberpunk 2065
  3. Kompendium wiedzy o grze Call of Duty: Black Ops III