Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2016, 20:36

autor: Góral

Drugi epizod Hitmana ukaże się pod koniec kwietnia

Studio Io-Interactive ujawniło datę premiery drugiego epizodu gry Hitman. Odcinek zatytułowany Sapienza zadebiutuje 26 kwietnia na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Na oficjalnym profilu gry Hitman w serwisie Twitter ujawniono datę premiery drugiego epizodu, zatytułowanego Sapienza. Odcinek zadebiutuje 26 kwietnia i można będzie otrzymać do niego dostęp, kupując go na kilka sposobów, o czym zresztą pisaliśmy wcześniej. Jeżeli weszliście w posiadanie Intro Pack, to każdy kolejny odcinek będziecie mogli nabyć osobno za około 10 dolarów, czyli około 38 zł. Oprócz tego można od razu zainwestować w kosztujący 50 dolarów (niecałe 190 zł) Upgrade Pack, uzupełniający wspomniany przed chwilą zestaw o pozostałe odcinki. Poza tym w sprzedaży znajduje się Full Experience za 60 dolarów (około 226 zł), czyli cała gra, a oprócz tego na początku 2017 roku ukaże się wydanie pudełkowe, zawierające wszystkie epizody.

Drugi epizod Hitmana ukaże się pod koniec kwietnia - ilustracja #1

Najnowszy Hitman, w odróżnieniu do poprzednich odsłon cyklu, sprzedawany jest w formie epizodycznej. 11 marca zadebiutował pierwszy odcinek, dziś poznaliśmy datę premiery drugiego, a w planach jest jeszcze Maroko (maj) oraz Tajlandia, USA i Japonia, które ukażą się w kolejnych miesiącach bieżącego roku. Pierwszy fragment okazał się niezłą grą i z pewnością dobrze rokuje na przyszłość.

Drugi epizod Hitmana ukaże się pod koniec kwietnia - ilustracja #2

Fabuła Hitmana opowiada o kolejnych przygodach słynnego zabójcy Agenta 47. W każdym odcinku przedstawiana jest indywidualna historia, która finalnie ma zaowocować większą przygodą. Tak czy siak, gra nie prowadzi nas sztywno za rączkę, a wrzuca do otwartych lokacji, gdzie mamy do wykonania główny cel. To, jak do niego dotrzemy, zależy już tylko od nas.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Hitman

Hitman