Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2016, 20:36

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Drugi epizod Hitmana ukaże się pod koniec kwietnia

Studio Io-Interactive ujawniło datę premiery drugiego epizodu gry Hitman. Odcinek zatytułowany Sapienza zadebiutuje 26 kwietnia na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Na oficjalnym profilu gry Hitman w serwisie Twitter ujawniono datę premiery drugiego epizodu, zatytułowanego Sapienza. Odcinek zadebiutuje 26 kwietnia i można będzie otrzymać do niego dostęp, kupując go na kilka sposobów, o czym zresztą pisaliśmy wcześniej. Jeżeli weszliście w posiadanie Intro Pack, to każdy kolejny odcinek będziecie mogli nabyć osobno za około 10 dolarów, czyli około 38 zł. Oprócz tego można od razu zainwestować w kosztujący 50 dolarów (niecałe 190 zł) Upgrade Pack, uzupełniający wspomniany przed chwilą zestaw o pozostałe odcinki. Poza tym w sprzedaży znajduje się Full Experience za 60 dolarów (około 226 zł), czyli cała gra, a oprócz tego na początku 2017 roku ukaże się wydanie pudełkowe, zawierające wszystkie epizody.

Drugi epizod Hitmana ukaże się pod koniec kwietnia - ilustracja #1

Najnowszy Hitman, w odróżnieniu do poprzednich odsłon cyklu, sprzedawany jest w formie epizodycznej. 11 marca zadebiutował pierwszy odcinek, dziś poznaliśmy datę premiery drugiego, a w planach jest jeszcze Maroko (maj) oraz Tajlandia, USA i Japonia, które ukażą się w kolejnych miesiącach bieżącego roku. Pierwszy fragment okazał się niezłą grą i z pewnością dobrze rokuje na przyszłość.

Drugi epizod Hitmana ukaże się pod koniec kwietnia - ilustracja #2

Fabuła Hitmana opowiada o kolejnych przygodach słynnego zabójcy Agenta 47. W każdym odcinku przedstawiana jest indywidualna historia, która finalnie ma zaowocować większą przygodą. Tak czy siak, gra nie prowadzi nas sztywno za rączkę, a wrzuca do otwartych lokacji, gdzie mamy do wykonania główny cel. To, jak do niego dotrzemy, zależy już tylko od nas.