Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2016, 10:50

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Hitman – dzisiaj debiutuje pierwszy fragment gry

Zgodnie z wcześniejszym planem, dzisiaj debiutuje pierwszy fragment gry Hitman. Następne epizody przygód Agenta 47 ukażą się w nadchodzących miesiącach.

Pierwszy fragment gry Hitman zadebiutował na rynku. - Hitman – dzisiaj debiutuje pierwszy fragment gry - wiadomość - 2016-03-11
Pierwszy fragment gry Hitman zadebiutował na rynku.

Pierwszy fragment szóstej odsłony kultowej serii skradanko-strzelanek Hitman, tzw. Intro Pack, zadebiutował dzisiaj na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Intro Pack wyceniony jest na 15 dolarów, czyli około 60 złotych. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Hitman podzielona jest na epizody w postaci kolejnych miast, które nawiedzi Agent 47. W tej chwili grywalne są Prolog i Paryż. W nadchodzących miesiącach czekają nas Włochy (kwiecień), Maroko (maj), Tajlandia, Stany Zjednoczone i Japonia. Kompletna wersja pudełkowa ukaże się w styczniu przyszłego roku. Graczom pecetowym przypominamy oficjalne wymagania sprzętowe gry, a także o fakcie wydania zoptymalizowanych pod kątem omawianej produkcji sterowników do kart grafiki produkcji firm NVIDIA i AMD. Poniżej przedstawiamy kilka recenzji branżowych pierwszego fragmentu omawianej gry:

Pozostałe fragmenty gry Hitman można nabyć w następujące sposoby:

  • Kupując okresowo wydawane pojedyncze rozszerzenia za 10 dolarów / około 40 złotych każde.
  • Zaopatrzyć się w tzw. Upgrade Pack (50 dolarów / mniej więcej 200 złotych), który rozszerza wyżej wspomniany Intro Pack o wszystkie przyszłe dodatki.
  • Nabyć pełną wersję gry, tzw. Full Experience (60 dolarów / około 240 złotych).
  • Kupić wersję pudełkową, która ukaże się na rynku w styczniu 2017 roku.